Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottál már úgy, hogy nem...

Szakítottál már úgy, hogy nem a szeretet elmúlása volt az indok? Hogyan tudtad feldolgozni?

Figyelt kérdés
Már jópár éve annak, hogy elváltak útjaink, külső kényszerítő indokok miatt. Ő azt mondta, nem tud mellettem elköteleződni, és emiatt én igent mondtam annak, akivel azóta boldog házasságban élek. Azóta mindketten új életet kezdtünk, az ex is, én is. Viszont egyvalami nekem nagyon tud fájni: hogy a barátságunknak is lőttek. Egyszerűen lehúzta a rolót. Már nem vagyok belé szerelmes, őszintén mondom. De fáj, hogy nem maradtunk beszélő viszonyban. Tudom róla, hogy ő azt akarja, így is maradjon, de szerintem csak félne egy találkozástól. Engem viszont ez kikészít, majd' minden éjjel azt álmodom, hogy kétségbeesve keresem, csakhogy köszönjünk és egymásra mosolyogjunk. Mit tegyek? Nem akarom ezt átvinni 2011-re. Elnézést a hasonlatért, de ő az én Jacob Black-em, ha ismeritek az Alkonyatot..
2010. nov. 29. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy neked az fáj igazából,hogy ő kitörölt téged,hogy tovább akar lépni,és hogy valószinű tovább is fog lépni,te pedig lehet hogy van új társad,de lélekben még a régihez is ragaszkodnál.
2010. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem, hál'Istennek nem erről van szó! Meg aztán nem azonnal mentem ám férjhez :-)
2010. nov. 29. 13:34
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbáld meg elfelejteni az egészet.Egyébként hány éve lett vége a dolognak?
2010. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A mostani kapcsolatod nem olyan jó mint gondolod és tudatalat vágysz egy régire amit az emlékek megszépitetek.
2010. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!