Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelentkeznétek egy 1 éves...

Jelentkeznétek egy 1 éves külföldi ösztöndíjra, (amit nagyon szeretnétek) ha lenne párotok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem hagynám ki!
2010. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ha a párom szeret megvár.
2010. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad kihagynod,ha szeret a parod,akkor meg kell,hogy értse,ebben a jövõd is benne van.
2010. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen! Van olyan ismerős pár, akik 3 évet (!!!) vártak egymásra. Mert szerették egymást.

Ha a páromnak egy év is sok lenne, akkor nem is bánnám, hogy kiderült.

2010. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem se hagyd ki. Igaz nem tudom milyen messze mennél de ígyis 2-3 havonta meg látogathatjátok akár egymást...
2010. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szerintem jelentkezned kéne!

van egy ismerősöm, aki összejött egy fiúval. 3 éve jártak, mire a barátnőm kapott egy ösztöndíjat francia o.-ban, és el is ment rá. 4 évet volt kint, és a fiú várt rá végig, pedig csak telefonon beszéltek és karácsonykor jött vissza ide. utána egyből összeházasodtak, és azóta is együtt élnek. :D

szóval szerintem menj ki!! :D :D

2010. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszi :)
2010. nov. 28. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem jelentkeznék.
2010. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!