Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit vesztek karácsonyra...

Kinek mit vesztek karácsonyra ha nem vagytok nagyon eleresztve anyagilag?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én idén 3000/főből gazdálkodtam/gazdálkodom. Pl. nem túl messze tőlünk, az egyik plázában lehet kapni 1-2 éve kiadott könyveket teljesen új állapotban 500 Ft-ért, abból veszek majd anyukámnak meg apukámnak vmit, az biztos. Aztán... mindig nézem a katalógusokat, akciókat, és igyekszem olyan dolgokat nézni a családnak, aminek örülnek is, és olcsó is (öcsémnek pl. öngyújtót vettem meg pólót, és gondolkozom mellé egy fülhallgatón is, és ez összesen ki fog jönni 3000e-ből). Pl. anyukámnak húskenő ecsetet, avonos rúzst (amit kinézett magának korábban), vmi felsőt vagy Q10-es Labellót a könyv mellé, apukám valszeg pólót vagy felsőt fog kapni mellé. Egyébként érdemes ilyen 100 Ft-os, eurós boltokban is körbenézni, néha ritka kincseket lehet kifogni :).
2010. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem reagálom túl, mindenkinek megmondtam, ne vegyenek semmit, együnk egy jót inkább abból a pénzből, legyen együtt a család és érezzük jól magunkat.

Tavaly is így csináltuk és akkor éreztem először, hogy isteni jó a Karácsony, nem a pénzről szól.

2010. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!