Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit vesztek karácsonyra...

Kinek mit vesztek karácsonyra ha nem vagytok nagyon eleresztve anyagilag?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyen esetben csinálok valami apró sütit, és kézzel vlmi kis díszt az illetőnek. van amikor ez többet ér egy snassz drága sablonos tusfürdőcsomagnál ;)
2010. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

a tusfürdőcsomag jóval olcsósabban hangzik, mint egy kézi készítésű valami. aki tud, varrhat vmi spéci díszt, vagy ilyesmi.

gyertyát is lehet szépen feldíszíteni, meg csomó mindent lehet csinálni

2010. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pl. kis üveg dolgokat, gyertyatartót, plédet, kistányért , díszket
2010. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én körbe kérdeztem mindenkit, aki fontos nekem, hogy mit kérnek. Egyik barátom pl.: rajzot kért, holott tudja, hogy nem rajzolok jól. Viszont nem került semmibe. Anyukámnak van egy hülye mániája, hogy imádja a műanyag kanalakat és amikor boltban voltunk azt kért. De persze neki veszek egy szép ágyneműt is. Apukámnak jó illatú gyertyát, bátyámnak nem tudom még, egyik barátnőmnek meg egy nyakláncot, amit egy aukciós oldalról rendeltem. Mamámnak és Papámnak egy-egy tábla csoki lesz. Attól függ, hogy mennyi pénzem marad.
2010. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most karácsonyra azt találtam ki, hogy mézeskalács figurákat sütök, amikre majd ráírom a neveket, s max. pár száz forint értékben adok hozzá valami apróságot.(kulcstartó, dekorgyertya...ilyesmik.) Nem nagy dolog, de szívből jön.

L/20

2010. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én keresztszemes terítőket varrok, kis piciket, ami dohányzóasztalra kerülhet. Nem kerül sokba, sajátkészítésű és egyedi.
2010. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én barátomnak rendelek egy üvegkulcstartót, amiben az egyik közös képünk lesz benne. Igaz ez 3000 ft lesz, de ő megérdemli. Tesómnak valami kozmetikai dolgot veszek, azért, mert azzal nem tudok mellélőni, meg úgyis szereti magát cicomázni. Szülőknek nem tudom, anyuval nem túl jó mostanában a kapcsolatom, apunak meg elég nehéz olyan ajándékot választani, aminek igazán örülne. Barátnőmnek egy plüss jegesmacit.
2010. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmmel megbeszéltük, hogy közösen veszünk alapanyagokat, pohárkát, gyöngyöket, stb. és sok-sok egyedi zselégyeryát fogunk csinálni. Szép, illatos, hangulatos. És nem vág haza anyagilag, mégis mindenki örül neki. :)
2010. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
most én is elég rosszul állok, úgyhogy sztem többnyire kézzel készített ajándékok lesznek. :) szoktam üveget festeni, decoupage-olni, hasonlók. Ezekkel lehet tányért, képet, dobozt, lámpát, és egy csomó más mindent díszíteni/készíteni. Gyöngyfűzéssel, zsugorkával is jópofa dolgokat lehet csinálni.
2010. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Én ajándékkosarat fogok csinálni az összes barátomnak, meg anyósnak, ilyesmi. Lesz benne mézeskalács, cukor, valami gyöngy, amit fűzök nekik, ilyesmi. Remélem, ha szépen megcsinálom, örülni fognak neki.
2010. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!