Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, mit tegyek?

Elegem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Anyám mindig csak szidja apát, pedig ő csak jót akar neki mindig! Semmi nem jó, amit csinál! Ha reggel nem önti rá a tejet a kakaóporra, akkor az a baj, ha ráönti, akkor minek önti rá, tudja, hogy ő későn kel, bla bla bla... Elegem van belőle!!!!!!!!!!
2010. nov. 28. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Először is kapcsold ki a Caps Lock-ot. Másodszor pedig hány éves az anyukád, és hány éves vagy te?
2010. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, direkt írtam úgy mert dög ideg voltam. Én 13 vok, anya meg 48.
2010. nov. 28. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol volt a Caps Lock használva?
2010. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor írtam. De a szerkesztők kivették.
2010. dec. 1. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Apukád tűri? Vannak ilyen papucs-férjek. (nem bántásból írom, az én apám is ilyen) :)
2010. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tud mit csinálni :)
2010. dec. 2. 18:51
 7/9 anonim válasza:
Nálunk sajnos pont fordítva van. Szeretnék minél előbb elköltözni otthonról de anyut sem akarom itthagyni :/ apám rémesen viselkedik, de anyu nem akarja elhagyni...és én szenvedek miattuk...
2010. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:( Szegény.

Szóval az a baj, hogy anyukám idegbeteg. Most ne úgy képzeld el, mint egy őrültet, mert nem az. Rendes ember, csak néha fél. És mivel gyerekkorában sosem vitték társaságba, azt hiszi, hogy mindenki úgy gondolkodik, mint ő. Pedig ő nagyon rossz következtetéseket von le egy egy eseményből. Szinte nincs is olyan nap, hogy ne sértődne meg valami miatt. És ilyenkor nem beszéljük meg higgadtan, hanem elmegy lefeküdni, és nem szól senkihez. De tényleg apa vásárol neki, amikor "rosszul van", elhoz engem a suliból, pedig dolgoznia kéne, a saját ebédre összegyűjtött pénzéből vesz neki ajándékot, és ezt mind úgy gondolja, hogy természetes. És nekem is mindig csak tűrnöm kell, sosem mondhatok neki semmit, mert megsértődik. És ez így megy ovis korom óta!!


13L

2010. dec. 13. 07:59
 9/9 anonim válasza:

Te jó ég, tényleg össze lehetne kötni apámmal :/ -.-' Hát sajnos tudom, mit érzel, és ha olyan típus, amire gondolok, beszélni sem lehet vele...ha bárki tud valami megoldást, azt én is megköszönném...

Addig meg kitartás!;)

2010. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!