Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnétek gyereket, egy önző,...

Szülnétek gyereket, egy önző, önimádó 40-es pasinak?

Figyelt kérdés
A párom 38 éves, Én 30. Egy éve vagyunk együtt, de távkapcsolatban. Jol megvagyunk, a hétvégéket együtt töltjük. El akar venni, és gyereket akar. Én nagyon szeretem, de a barátai ellene beszélnek. Minden előző kapcsolatából kilépett, ( házasság, jegyesség), állítólag szeret uralkodni másokon, és elvárja hogy minden ugy legyen ahogy Ő akarja.Ha nem akkor vége a kapcsolatnak. De Én ezt nem érzem. Vagy csak idő kérdése? Ti mit gondoltok?
2010. nov. 28. 18:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egy hétvégi baráti buliba kerültek szóba az ex-ek, és Ő nem cáfolt semmit, csak annyit mondott az már a múlt. Nem adok mások véleményére, csak elgondolkodtatott a dolog. A volt feleségével hat évig volt, de megcsalta, nem is titkolta előttem elmondta őszintén mikor kiderült. Az exe aki a menyasszonya volt, két évig volt vele. állítólag Ő nagyon talpraesett asszony volt, nem lehetett neki parancsolgatni, ezért lett vége. De mondom Én nem tapasztalok ilyen dolgokat, csak elgondolkoztat amit mások mondanak.
2010. nov. 28. 18:55
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem elsőre az jött le, hogy távkapcsolatban vagytok! így nehéz kiismerni az embert igazán. nyilván nem véletlen mondják a barátai, hogy olyan-amilyen. ennek ellenére én összeköltöznék vele, akkor kiderül, hogy igaz-e amit mondanak vagy sem.

csak a kérdésre válaszolva: egy önző önimádó uralkodó 40 éves pasinak nem szülnék gyereket.

2010. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ilyen embert a közelemben sem tűrnék meg, nemhogy hozzámenjek feleségül!
2010. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Költözz össze vele és akkor majd kiderül.Minden ember más és az is lehet,hogy ti ketten összepasszoltok.Vannak olyan emberek,akik jobban elfogadják,ha irányítják őket,sőt vannak olyanok,akik még szeretik is.Te tudod,hogy Te magad melyik kategóriába tartozol,ha képes vagy kompromisszumot kötni,akkor van jövőtök,de ha nem,akkor örökös harc lenne az életetek és annak semmi értelme.Mérlegelj.
2010. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha aggályaid vannak (márpedig vannak, különben nem teszed fel ezt a kérdést), akkor NE menj hozzá! Fiatal vagy még, szánj időt arra, hogy megismerjétek egymást. És főleg, NE SZÜLJ NEKI egyenlőre, amíg meg nem ismered és nem vagy 1000%-ig biztos abban, hogy felnevelni is együtt fogjátok.
2010. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!