Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnétek gyereket egy olyan...

Szülnétek gyereket egy olyan embernek, akinek fontosabbak a haverjai, mint ti?

Figyelt kérdés
Ez nálunk most éppen aktuális. Kb.: 4 hetes terhes vagyok, a párom ígért fűt-fát, csak tartsam meg a babát. Azt mondta, mindenben segít és támogat, mellettem áll, mi leszünk neki a legfontosabbak. Most szombaton volt nálunk egy nagy buli. Ő megfőzte a pörköltet és utána hulla részegre itta magát. Nem törődött senkivel és semmivel, üvöltve énekelt, táncolt és őrjöngött a haverokkal. Én meg egyedül rohangáltam reggeltől estig, hogy minden vendégnek legyen étele, itala stb...Emellett sütöttem, mosogattam, szemetet szedtem. Éjjel 2-ig tomboltak, hiába könyörögtem, hogy legyen már végre csend, ő csak vonogatta a vállát és azt mondta nem tud semmit tenni. Nekem úgy tűnt, nem akarja megbántani őket és inkább szenvedjek én, minthogy a barátai megsértődjenek. Buli után egyedül raktam rendet és takarítottam fel 14 ember után. Csak akkor segített (nagyon keveset), amikor észrevette, hogy sírok és nem szólok hozzá. Ez már nem az első ilyen alkalom volt. Mi lenne, ha lenne egy gyerek is? Szerintetek akkor is ilyen lenne? Akkor is a haverjai lennének a fontosabbak? 8 hónapos terhesen is csikkeket kellene utánuk szedegetnem? Vagy a pár hónapos gyerek fülébe ordítana a magnó? Egyébként már nem tini: 34 éves múlt.
2010. szept. 26. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A babát nem csk neki szülöd,az kettőtöké!

Ha nem "véletlen" a terhességed,akkor már ott rontottad el,hogy terhes lettél.

Nem vagyok abortusz párti,de ilyen körülmények között nem szülném meg a babát. A párod nem fog megváltozni,sőt később még rosszabb lesz. Ilyen környezetben hogy nevelnéd fel a kicsit? Ha pedig elválsz,akkor hogy tudod egyedül felnevelni?

Nagyobb felelőtlenség világrahozni egy babát rossz körülmények közé,mint elvetetni.

2010. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne takaríts ki!!! hagyd a csudába, majd észreveszi magát. sírás helyett mondd meg neki hogy drágám, most kitakaríTUNK. vagy úgy hagyod a mocskot, pár nap után zavarni fogja, jobb esetben hamarabb nekiáll, rosszabb esetben akkor ha nincs tiszta pohár meg tányér.

de szólni kell, nem gondolatolvasó!


de nem keleltt volna neked rohangálnd, ha ő akar bulit, szervezze magának, ha közös buli, beosztjátok a feladatokat 50-50%. ja, ha nincs pia, süti, hát majd szerez, ha az az ő részfeladata volt.

...legközelebb ne legyél ilyen önfeláldozó!


mondjuk én elalszom simán ha buli van, mondom hogy csak énekelgessenek, nem zavar (igaz nem sűrűn van), viszont ha buli van és fáradt vagyok, simán hazamegyünk, vagy kér még fél órát, az első ember akinek a "még egy sör" tényleg egyet jelent.

2010. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A terhesség "véletlen", nem terveztem egyáltalán. Egyébként nem iszik rendszeresen, de ha bulit rendezünk, vagy mi megyünk valakihez, akkor egyszerűen nem tudja, hol van a határ.
2010. szept. 26. 18:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Úgy egyeztünk meg, hogy közösen csinálunk mindent. Megígérte, hogy segít. Sajnos a sok pálinkától ezt elfelejtette.
2010. szept. 26. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre a kerdesre egyedul is tudod a valaszt, nem?
2010. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ő nem fog változni, de ne legyen igazam

az ilyen pasik csak rosszabbak szoktak lenni.ez az a tipus, akik terhesség alatt félrelépnek és a gyerek születése után sem nyugszanak meg, hanem járják a kocsmákat.buli buli után.

de mondom még 1* :ne legyen igazam

2010. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Csak szenvedni fogsz, ha ilyen kapcsolatba gyereket szülsz. De nem csak te fogsz szenvedni, hanem ő is. Annak az esélye, hogy a gyerek kedvéért majd megváltozik, nagyon minimális. Valószínűleg reggeltől késő estig egyedül lennél a babával, mindent neked kellene megcsinálni. Ő az éjszaka közepén esne haza (netán részegen), aztán másnap kezdődne minden elölről. Pont ilyen lesz mint most, csak neked lesz sokkal több gondod, dolgod, problémád és ott is sírni fogsz, ahol senki se lát.
2010. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdés ott kezdődik hogy: lennél együtt ilyen emberrel? Mert én nem! Nemhogy gyereket vállaljak. De hát te tudod. Nekem még a részegség is undorító meg a bulizás néha-néha, nem hogy ez... De ha te eltűröd akkor ne csodálkozz!
2010. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen NEM es felelotlen vagy. Nemcsak a gyerek miatt, hanem, hogy ilyen emberrel vagy kapcsolatban es neked ez igy jo. Ne mondd, hogy neked ez igy nem jo, mert akkor a gyerek elott sem lettel volna veled. Biztos szeretsz szenvedni. Vannak ilyen nok. Naiv vagy, ha azt hiszed, hogy ez gyokeresen valtozni fog foleg, hogy nem is tervezett gyerek. Az ilyen sosem valtozik...foleg, hogy mar 34 eves. Felelotlenek vagytok mindketten. Egy szallal sem vagy kulonb nala amugy.
2010. szept. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valószínűleg nem fog túl nagyot változni,de ha van rá lehetőséged néha fogd magad és menj el anyudékhoz vagy barátnédhoz szunyálni...persze szó nélkül,max.hagyj egy cetlit,h majd jövök.Észre fogja magát venni,ha nem akkor ő nem a nagy ő:(
2010. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!