Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek nem fér bele az életébe egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ti voltatok már ilyen helyzetben? Amikor tetszett valaki, de időt kértél, mert annyi zűr volt az életedben éppen? Én most ebben a helyzetben vagyok, és félek hogy nem fog nekem hinni.
2010. nov. 28. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 2 olyan barátnőm van, akiknek - mikor jött volna egy helyes partner - épp nem fért bele az életükbe a párkapcsolat. Most mind a 2-en 40 felé járnak és egyedül élnek.


Egy ember arra szakít időt, amire akar. És ez tényleg igaz, nem közhely. Ha úgy érzed, nem fér bele a párkapcsolat a jelenlegi életebe, akkor szerintem azt a kapcsolatot nem is akarod igazán.

2010. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

már várom a válaszokat..... kedves kérdező, te ugye nő vagy?

23f

2010. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

En hittem a paromnak 6 honap utan hogy nem fer bele egy kapcsolat az eletebe...csak epp arrol felejtett el szolni 6 honap utan, hogy azert nem mert felesege van...szoval igen, van hogy nem fer bele az eletebe valakinek egy parkapcsolat. Szerintem beszeld meg vele, hogy mi a gond. Lehet segiteni is tud. Ha nem szeretned folytatni vele, akkor meg ne kerj idot arra hivatkozva hogy zuros most az eleted, mert fajdalmas tud lenni ha kiderul az igazsag!

Sok sikert es remelem megoldodnak a gondjaid.

2010. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nemrégen váltam el, bölcsibe szoktatom a kislányom, elsejétől kezdek a munkahelyemen, mellette tanulok/nék... ezt így konkrétan nem mondtam ki, hogy nem fér bele az életembe, csak egy normális randira nincs most időm. Kutyafuttában találkozni meg nem szeretnék... ismerjük egymást régóta, tudja, hogy mi van. SMSezünk, telefonálunk, csak az első IGAZI randi most nem fér bele... megértőnek tűnik, és úgy érzem, tényleg érdeklem, csak kicsit most megijedtem.
2010. nov. 28. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
egy héten egy két randi azért biztos belefér..ha annyira tetszene nem halogatnád.
2010. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha szeret, egy ideig vár, de túl sokáig biztosan nem. Szerintem ha egy mód van rá, próbáld vele alakítani a kapcsolatod, mert 1. nem biztos, hogy a jövőben éppen akkor fogsz találni egy megfelelő partnert, amikor lesz rá időd 2. ha tényleg ő a tökéletes társ, akkor már nem leszel egyedül az életben, sokat tudtok egymásnak segíteni.. párkapcsolatban ugyanis a terhek is megoszlanak.
2010. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Köszönjük a lepontozást. Bunkó!
2010. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!