Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élet valójában miről szól?

Az élet valójában miről szól?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Te döntöd el, hogy milyen értelmet adsz neki.
2010. nov. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Igaz önvalód megismeréséről.
2010. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ja, az örök kérdés :)

Nem én találtam ki, de igaz: "Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben!"

2010. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elsődleges szempont a fajfenntartás, biológiailag azért születtél meg, hogy ne haljon ki a fajod. De az embernél ez más, mi tudunk gondolkodni és azt hisszük, hogy van itt valami egyéb, misztikus dolgunk, pedig nincs. Megszülettél, úgy élsz ahogy a környezetedben, aztán meghalsz. Erről szól az élet.
2010. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Én mostanában kezdem átértékelni. Eddig azt hittem, hogy konkrétan arról, hogy minél több élményt szerezzünk. Mostanában viszont úgy érzem, hogy egy fejlődési cikluson kell átesni az ember személyiségének. Sok mindent másképp gondolok, mint akár csak pár éve.
2010. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Látod: mindenkinek másról!
2010. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről. Felkelsz, egy ideig tanulsz, aztán dolgozol, esete lefekszel. Megpróbálsz lakást, kocsit szerezni, elmégy ide-oda. Amikor meg már semmi dolgod, akkor tök öreg és beteg vagy, és lassan felfordulsz.
2010. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Szégyenlősek vagyunk beírni, de én megteszem: Nekem az élet Istenről szól. Isten számmomra az Univerzum szülője, atya és anya egyszemélyben, vagyis Önmaga Kettősségében. Én nap mint nap meditálok, imádkozom, és arra használom az életemet, hogy följebb jussak az "aranylétrán", azon a létrán amely Istenhez vezet. Ha sikerrel járom ezt az utat, magam Istenné válok magam is. Vagyis eggyé válok Vele. Mint egy esőcsepp és az óceán, egybeolvad, a kicsi a nagy részévé válik. "Az élet célja az élet, csak élet, és mégtöbb élet, Mert egy rész minden életünk, az út része, amin megyünk, mint esőcsepp a tengerhez, egyre közelebb Istenhez.
2010. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Ezt nagyon szépen leírtad, tökéletesen egyetértek, de kiegészíteném a szolgálattal.
2010. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen igazad van, a szolgálat is kell....
2010. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!