Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukátok ellenséges a párotokkal?

Apukátok ellenséges a párotokkal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 21:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább lányokhoz szól!:)
2010. nov. 27. 21:19
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne?
2010. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám nem tudta elviselni a páromat, de elfogadta, hiszen férjhez is mentem hozzá. Igaz, annyira nem bírta, hogy 3 hónap együttjárás után összeköltöztünk. De a mai napig együtt vagyunk, már lassan 10 éve, de azóta sajnos már nincs apukám. :(
2010. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem az, pedig lenne oka rá, mert sokat harcoltunk velük. De már minden oké.
2010. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem mondhatnám.

Igaz, nála kitétel volt, hogy egy évig járjak valakivel, mielőtt bemutatom neki. Valahol amúgy igaza van, mert így csak két fiút kellett megismernie :)

Azóta eltelt pár év, mivel hasonló a munkájuk, ezért tudnak beszélgetni, de nem kerültek kimondottan közeli kapcsolatba egymással. De nem ellenséges :)

2010. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ellenséges VOLT

De akkor még csak 16 éves voltam:D a párom meg egy derékig érő barna hosszú-hajú rocker volt:)) gondolhatod:D

De teltek az évek mi meg bebizonyítottuk, hogy nincsen amiért féltsen. Sosem ittunk, piáltunk és a megbeszélt időben mindig otthon voltunk míg sulizok voltunk...

Ez a hosszú hajú rocker srác azóta már orvosira jár:))) és hamarosan lesz az eljegyzésünk, apukám pedig nagyon szeret minket együtt:D

2o-L

2010. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én még egy barátomat se mutattam be apának, de a mai "megjegyzése" után, szerintem ezek után se fogom.

Azt mondta, hogy neki teljesen mindegy, hogy milyen fiút hozok haza, neki sose lesz elég jó. Nem lesz vele barátságos és nem fogja szeretni. Ráadásul alkoholista és ha valakinek véleménye nem egyezik meg az övével pipa lesz és elkezd káromkodni!:S

Amúgy meg elég hülye felfogása van...ez kicsit gáz!:S

2010. nov. 27. 21:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem. Munkatársak és jó haverok.
2010. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, pedig mi már házasok is vagyunk néhány éve. Nagyon szoros a kapcsolatom apukámmal azóta is (egyedül nevelt fel), hogy nem lakom otthon, sokat beszélünk. A férjemet a fiaként szereti, úgy is hívja, hogy fiam. Soha semmi rosszat nem mondott róla, sőt mindig dicséri, hogy milyen jó ember és milyen szerencsém van vele. Mondjuk ebben maximálisan igazat adok neki. :P
2010. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szerette, mert kapcsolatunk korai szakaszában teherbe estem tőle. Nem tudott róla semmit és nem hitte el, hogy minden rendben lesz. De a párom bizonyított nagyon sokat és azóta nincs ellenségeskedés.
2010. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!