Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem tervezet...

Van itt olyan aki nem tervezett gyereket, csak összejött?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ekkor hány évesek voltatok, lett-e valamilyen következménye, ill. hogy tudja-e a gyermek, hogy ő csak véletlen volt, és ha igen hogyan reagált mikor megtudta.Köszi előre is a válaszokat.
2010. nov. 27. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia,az első kislányunk nem volt tervezett,nem volt kérdéses,hogy megtartjuk.Azóta van egy kistesója is és fel sem merül a fejünkben,hogy tudnia kéne arról,hogy nem tervezett,hiszen nem látjuk értelmét,mindkettőt ugyanúgy szeretjük!Akkor 26 éves voltam,párom 32.Azóta is boldogok vagyunk.
2010. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát remélem az én válaszomat is szívesen fogadod: én egy nem tervezett gyerek vagyok.

Ennek sosem éreztem hátrányát, bár az is kérdéses, hogy ki volt az, aki nem "tervezett".

Mert anyukám mesélte, hogy májusban ismerkedtek meg apukámmal, októberben lett terhes (18 évesek voltak mindketten). igazából anya nem volt felvilágosítva, apa igen, és azt mondta, hogy még abban az évben feleségül fogja venni anyát. Úgyhogy kicsit fordítottan, de itt a pasi fogta meg a gyerekkel a nőt :) Abban az évben december végén házasodtak össze. Az öcsém az tervezett volt.

De nem érzek/éreztem semmit, hogy megtudtam, nem voltam tervezve. Hiszen megtartottak, és ez a lényeg, nem? :) És azóta is szeretnek :)

2010. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Énsem voltam tervezett.

Anya elakart tetetni,de apa azt modnta feleségül vezsi anyámat.AKkor evsztette el anyu a szüzességét és teherbe is esett.22 éves volt,apa 21.

Most leszek 16 éves.anya imád én is őt,apát nem szeretem.ez iylen.

2010. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
aki elveteti a gyerekét az egy gyilkos sose tedd késöbb megbánod
2010. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ma 11:54: nem áll szándékomban, csak én sem voltam tervben anno, de nálunk lettek következményei is. Viszont soha nem vetetném el a gyerekemet, bár még egy pár évig nem is tervezem, hogy lesz. :)

Amúgy köszi mindenkinek a választ és a segítséget.

2010. dec. 1. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!