Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem kellene bele...

Lehet, hogy nem kellene bele mennem?

Figyelt kérdés
A feleségem szeretne ha egy hölgyet is bevonnánk harmadiknak.Először engem is izgatott a dolog ,de mikor sikerült találni egy szimpatikus nőt és beszélgettünk vele ezt mondta, ő igazából férfi párti.Igaz volt már lánnyal is.A beszélgetés alatt velem sokkal többet kommunikált mint a feleségemmel és ez nekem úgy jött le, bevállalja a párom csak,hogy velem is lehessen.Mert az ő elmondása szerint az intelligencia alapján választ férfit és én nagyon is bejövök neki.Ténylegesen egy művelt hölgy ezzel nincs is bajom.A gondom igazából az, mi van ha velem többet szeretne foglalkozni mint a párommal? Nem szeretném ha rosszul sülne el a dolog, hisz nem a hetero kapcsolat volna az elsődleges a következő találkozásnál.
2010. nov. 27. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

most fújd le az egészet ha fenntartásaid vannak...


ha nagyon akartok harmadikat,keress mást

2010. nov. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kihagynám pont azért, amiket leírtál a kétségeidet illetően.
2010. nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jo ötlet ezt veghez vinni ezek utan ezzel a növel. Teljesen erthetöek a fenntartasaid, valoszinüleg nem jol sülne el a dolog. Arrol nem is beszelve, hogy ha mar eleve igy stresszelsz a dolgon, jo mar eleve nem lehet. Ha tenyleg ugy lesz, ahogy gondolod, hogy a masik lany igazabol veled szeretne együtt lenni, akkor a parod azt fogja erezni, hogy arrol szol a harmas együttletetek, hogy te lehess egy masik lannyal rajta kivül, es neki nem lesz jo. Meg az is lehet, hogy örök nyomot hagy a kapcsolatotokon. Tapasztalatbol mondom nem lesz jo vege. Ilyenkor ha mindenaron ki akarjatok ezt probalni,l akkor inkabb nöparti nöt erdemes bevenni.
2010. nov. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Az én fantáziámat is izgatja, hogy milyen lenne ha bevonnánk egy harmadik személyt.

DE! Eszembe sem jutna megtenni... lássam a saját szememmel hogy a párom egy másik nővel csal meg "legálisan"?

Hogyisne. Nincs az a pénz!

2010. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a helyedben inkább a párom érzéseit illetően lennének kételyeim...

Szerintem az a kapcsolat valahol kisiklott, ahol 3. személyt akar valamelyik behozni az ágyba. Te miért nem vagy elég neki? Miért akar egy másik emberrel szeretkezni és ezt a megcsalást úgy legalizálni, hogy te is jelen lehetsz?


Szerintem undorító az egész. És ha szeretitek egymást gyorsan elfelejtitek.

2010. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól fog elsülni,akár többször is,többe is!Tarts háremet!
2010. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!