Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit nem jól csinálok?...

Valamit nem jól csinálok? Vagy nem szeret a párom? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon tanácstalan vagyok, és kicsit szorongok emiatt a helyzet miatt.

Én 22/L vagyok, párom 26. Én dolgozom, párom hol dolgozik, hol nem, jelenleg nem. 4 hónapja vagyunk együtt, most nálam lakik, anyukám is velünk él, jól kijövünk.

Azzal van a gondom, hogy mióta nem dolgozik gyakran megy el erre-arra, éjszakára is, nem hinném, hogy megcsal, mert nem olyan típus, nekem inkább az a benyomásom, mintha menekülne előlem, mintha nem akarna együtt tölteni velem időt. Mintha nem is szeretne, mióta hozzánk költözött. Én elmondtam neki, hogy így érzem, és azt mondta nem így van, megpróbál majd jobban odafigyelni, hogy pl. csak akkor menjen el otthonról, mikor úgyis hulla fáradt vagyok, azaz, mikor dolgozok. Mert ott kulminált ez a probléma, hogy az egyetlen szabadnapomon, vasárnap, azaz szombat éjszaka is elment a haverjaival. És nagyon bántott ez...

Meg igazából nem is hív magával sehová, én meg nem akarom ráerőszakolni magam. Fölvetettem neki, hogy tulajdonképpen nyugodtan átmehetünk lakótársi/nyitott kapcsolatba, mert nekem az is megfelel, csak legyünk tisztában a cimkékkel. (Az a baj, hogy én nagyon szerelmes vagyok belé, azért is fáj iszonyatosan ez, hogy ennyire nem figyel rám, és azért sem bírom egyből azt mondani, h legyen vége, nálam még nem múlt el a rózsaszn köd.)

Én megkérdeztem tőle, h most akkor menekül e előlem, vagy nem szeret, vagy mi van, de azt mondj hülyeség, amit beszélek, megölelget, hogy ő tényleg szeret, és nem akar elveszíteni, de már nem nagyon hiszem el. Mikor 1X végre otthon voltunk mind a ketten, akkor is gépezett... Próbáltam beszélgetni vele, de nem figyelt rám igazán, aztán éjszaka még el is tolt magától, amikor hozzá akartam bújni...

Egyszerűen nem tudom mi a helyzet? Rosszul kommunikálunk, vagy egyszerűen csak változatosságot akar az életében, és nem folyton velem lenni? Ez utobbit teljesen megértem, de azért sztem vannak határok. :S


2010. nov. 25. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valahol örülsz hogy nincs melója és ki van neked szolgáltatva így nem hagyhat el, ha meg már nem kellesz neki akkor te öngyilkos leszel, nem lehet hogy ez nem rózsaszin köd csak ez a pasi még mindig jobb mintha újat kéne keresned?
2010. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ha lenne munkája fáradt lenne, és többet lenne otthon. A pénzről és egyéb pozitívumokról nem is beszélve. Még sosem éreztem így senki iránt, nem akarom elveszíteni. Se őt, se ezt az érzést.

Amúgy most kicsit megnyugodtam, mert az is benne lehet a pakliban, hogy egyszerűen azért kerül, mert szégyelli magát. Ez a kihasználás dolog azért sem valószínű, mert egyetlen egyszer próbáltam pénzt csempészni a zsebébe, és nagyon megbántotta a dolog.

2010. nov. 26. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!