Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit nem jól csinálok?...

Valamit nem jól csinálok? Vagy nem szeret a párom? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon tanácstalan vagyok, és kicsit szorongok emiatt a helyzet miatt.

Én 22/L vagyok, párom 26. Én dolgozom, párom hol dolgozik, hol nem, jelenleg nem. 4 hónapja vagyunk együtt, most nálam lakik, anyukám is velünk él, jól kijövünk.

Azzal van a gondom, hogy mióta nem dolgozik gyakran megy el erre-arra, éjszakára is, nem hinném, hogy megcsal, mert nem olyan típus, nekem inkább az a benyomásom, mintha menekülne előlem, mintha nem akarna együtt tölteni velem időt. Mintha nem is szeretne, mióta hozzánk költözött. Én elmondtam neki, hogy így érzem, és azt mondta nem így van, megpróbál majd jobban odafigyelni, hogy pl. csak akkor menjen el otthonról, mikor úgyis hulla fáradt vagyok, azaz, mikor dolgozok. Mert ott kulminált ez a probléma, hogy az egyetlen szabadnapomon, vasárnap, azaz szombat éjszaka is elment a haverjaival. És nagyon bántott ez...

Meg igazából nem is hív magával sehová, én meg nem akarom ráerőszakolni magam. Fölvetettem neki, hogy tulajdonképpen nyugodtan átmehetünk lakótársi/nyitott kapcsolatba, mert nekem az is megfelel, csak legyünk tisztában a cimkékkel. (Az a baj, hogy én nagyon szerelmes vagyok belé, azért is fáj iszonyatosan ez, hogy ennyire nem figyel rám, és azért sem bírom egyből azt mondani, h legyen vége, nálam még nem múlt el a rózsaszn köd.)

Én megkérdeztem tőle, h most akkor menekül e előlem, vagy nem szeret, vagy mi van, de azt mondj hülyeség, amit beszélek, megölelget, hogy ő tényleg szeret, és nem akar elveszíteni, de már nem nagyon hiszem el. Mikor 1X végre otthon voltunk mind a ketten, akkor is gépezett... Próbáltam beszélgetni vele, de nem figyelt rám igazán, aztán éjszaka még el is tolt magától, amikor hozzá akartam bújni...

Egyszerűen nem tudom mi a helyzet? Rosszul kommunikálunk, vagy egyszerűen csak változatosságot akar az életében, és nem folyton velem lenni? Ez utobbit teljesen megértem, de azért sztem vannak határok. :S


2010. nov. 25. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nem lehet nálad másra fogni, csak a rózsaszín ködre, hogy még nem jöttél rá a dolog lényegére.Nem dolgozik, ezek szerint ti tartjátok el, van fedél a feje felett nem kell albit fizetnie, gondolom a meleg kaját is megkapja, akkor mi a fenének mondaná ki, hogy nem szeret?Pedig sajnos nagyon palira vesz, anyukádnak még hogy nem szúrt ez szemet?
2010. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

küld el. csak kihasznál. gondolom mivel nem dolgozi,nem is ad bele semmibe. neki jó ez így. ha kedve van előkap,ha nincs,lelép.


sajnálom,de nem iylen egy szerelmes férfi.

2010. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nem lehet nálad másra fogni, csak a rózsaszín ködre, hogy még nem jöttél rá a dolog lényegére.Nem dolgozik, ezek szerint ti tartjátok el, van fedél a feje felett nem kell albit fizetnie, gondolom a meleg kaját is megkapja, akkor mi a fenének mondaná ki, hogy nem szeret?Pedig sajnos nagyon palira vesz, anyukádnak még hogy nem szúrt ez szemet?
2010. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2x küldte el:)
2010. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez színtiszta 100%os kihasználás. semmi szeretet nincs benne. dobd ki a fenébe
2010. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki még ma, bármennyire fáj is.
2010. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha 4hónap után(ami két felnőtt ember kapcsolatában nem nagy idő) ilyen gondok vannak, mi lesz később?

Szerintem te semmit nem csinálsz rosszul, maximum annyi a probléma hogy nem látod át a helyzetet, mert szerelmes vagy. A pasi kihasznál. Nem igazán akar veled lenni, de mégis jó hogy van hol laknia, ennie, szexelnie ha van kedve.

Ilyen problémák hosszú évek után szoktak jelentkezni amikor a pár már megunja egymást...

Meg te beleegyeznél a lakótársi/nyitott kapcsolatba?? Magyarul akkor is eltartanád(ha éppen szegény nem tud dolgozni) ha bevallottan más nőknél keresi a boldogságot??

2010. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem, nem lennék rá képes. De az is lehet, h igazatok van. :(
2010. nov. 25. 18:44
 9/12 A kérdező kommentje:

Megmutatom majd neki ezt a kérdést, aztán a reakcióiból el tudom dönteni.

Én nem hinném, h kihasznál, nem úgy ismertem meg, mint aki kihasználná a másikat, én úgy gondolom inkább, hogy szabad lelkű, de az is igaz lehet, h kihasznál.

2010. nov. 25. 18:47
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem bírnám elviselni, ha az derülne ki, hogy nem szeret, inkább belehalok, nem bírom elképzelni, h nem szeret. Hogy kihasznál.
2010. nov. 25. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!