Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Segítség!...

Mit csináljak? Segítség! (kérdés röv. )

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, tesóm 20 éves.

Eddig sokszor láttam hogy mintha füves cigit szívna, érezni a jellegzetes illatát, és hogy az egész cigi máshogy van tekerve. Ezt anyumék is észrevették, de tesóm annyit mondott h csak áttekerik a cigit más papírba mert úgy jobb.

Ma kerestem tesómnál egy cd-t a fiókjába, mert nem volt itthon és sürgős volt. Megtaláltam nála a régi tolltartómat, amit régóta kerestem. Kinyitottam h van-e benne valami, mert akkor áthoztam volna magamnak. Erre láttam pár kis zacskónyi fehér port. Reménykedtem hogy csak fehérje, meg szagoltam de teljesen más szaga volt mint a fehérjének. Utána éreztem hogy kapar. Ezt elmeséltem az egyik legjobb haveromnak, akibe nagyon megbízom és azt mondta h ez a "kati" nevű drog. Mit csináljak? :( El vagyok keseredve :( Tudok valamit tenni. Testvéremmel nem merek beszélni, annyira agresszív mostanában.

15/L


2010. nov. 25. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs itthon, akkor mutasd meg a szüleidnek. Utána majd elválik, hogy Ők mit kezdenek vele.
2010. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Önálló ember a tesód. Hagyd békén őt.

Én is szoktam használni ha van hangulatom hozzá és nem tett kárt bennem.

Nem kell drasztikusan felfogni ezt.

18/F

2010. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

éppen írt itt a gyakorikérdéseken valaki, hogy haldoklik a haverja ettől a szertől... használd te is egészséggel kedves kommentelő...

mindenképpen szólj a szüleidnek

2010. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden "drogos " ezt mondja. Aztán majd szépen leépülsz hadd gratuláljak. Mindenképp szólj a szüleidnek, míg nem késő. Ez nem játék.
2010. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj a szüleidnek. Nem tudhatod, hogy mennyire komolyan gabalyodott bele. 18-20 évesen még én sem tartottam veszélyesnek a kábítószert, de azóta már tudom, mennyi kárt okozott, fôleg lelkileg. Neki segítesz ezzel, még akkor is, ha ezt a tesódnak másképp jön le. Majd pár év múlva meg fogja köszönni.
2010. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy kati, lehet kóla is..na mindegy..
2010. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szülőnek szólj, mivel rád úgy se hallgatna!

Még rájuk se biztos,de nekik ugye bár megvannak a módszereik,hogy rávegyék a "gyereket".

Utána pedig légy a lelki támasza...

2010. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!