Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos én egy 14 éves meleg...

Sajnos én egy 14 éves meleg srác vagyok.!?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak d nme tudom hogy elmondjam-e nekük h melg vagyok? Elég melg ellenesek!

Mit tegyek ?-a pszichologusnak sem mertem elmondani

MIT TEGYEK?


2010. nov. 23. 20:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%
1 válaszíró vagyok és ahhoz fordulok aki a kérdést kiírta:Szerinted mi rossz van az én válaszomban???
2010. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
3%
A gabonaság, csak pszichés zavar az agyban. Próbáld ki nővel, és élvezd.
2010. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%

Ha hozzám egy nő "úgy" közeledett volna, úgy pofán csaptam volna, hogy arrólkódul. Igaz, nem néztünk pornófilmeket, vagy ha igen, akkor mindig férfi volt nővel.

Most ez DIVAT, de nem genetikai probléma. A srácok fociznak, interneten kukkolnak, s kipróbálják egymás közt, amit látnak. Nem kell udvarolni, teperni egy lánynak, baráti alapon meg van ez is. Hát szerelem, remegés, várakozás, vágyakozás, álmodozás - ez már a múlté. És még azt is hiszik, hogy születetten homok. Hogy megvilágosodnak-e valaha? Talán. De ha nem, az sem baj. Csak ne legyen bűntudatuk.Mert akkor sz.r a helyzet.

2010. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Olvasd el azt is, amit a 15 éves biszexnek ajánlottunk. És várj.
2010. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

Szevasz

Nos én csak annyit tudok neked mondani,hogy ha úgy állsz ehhez a dologhoz,hogy "SAJNOS én egy 14 éves meleg srác vagyok.!?" akkor inkább ne mondd el nekik!

Előbb saját magadnak kell elfogadnod a dolgot.Ha már úgy állsz hozzá, hogy: meleg vagyok. sajnos nélkül akkor már van esélyed,hogy megértsenek.Mert ha te magad is problémának tartod a dolgot, akkor nem várhatod el a szüleidtől,hogy ők ne tartsák szintén gondnak!


Nem nagyon vagyok oda a meleg közösségért,de ezt mint jó emberismerő tanácsolom neked!A jó hozzáállás a kulcsa szinte mindennek!

Na sok sikert!Szevasz

17F

2010. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
21:14-es,talán csak annyi,h az nem válasz amit írtál az első válaszodban!és ha ennyire élénk a fantáziád akkor el tudom képzelni a sexuális életedet!te úgy elégülsz ki ahogy neki ajánlottad?
2010. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
83%

"Lehet hogy attol alakult ki hogy anyummal élek és ő ugye a pasikat szereti és lehet h ezt ,,tanultam''"


Hát te hülye vagy, akkor nekem, lánynak, vonzódni kéne a nőneműekhez mert az apám meg azokat szereti?

jézusom...

2010. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Még túl fiatal vagy hogy elmondd és télleg tisztázd le magadban h meleg vagy-e. Mert egy meleg onnan tudja h az, hogy beleszeret és itt a szerelmen van a hangsúly egy másik fiúba. Az, hogy anyuddal élsz és ő pasizik attól senki nem vált még meleggé.
2010. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem még ne mond el. Ráérsz akkor, ha már komoly kapcsolatod lesz, és mielőtt bemutatnád a párod, leülsz a szüleiddel beszélgetni. Sok sikert.
2010. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Lánnyal voltál már?
2010. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!