Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek apukámnak karácsony...

Mit vegyek apukámnak karácsonyra? Ti mit vesztek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, ha ez számít. Apum 37 éves, nem szeret olvasni, szóval könyvet nem vehetek. Nem rajong a fociért, az autókért... szóval ilyeneket sem vehetek. Hobbija a borászkodás, de ahhoz nem értek, szóval nem tudnék hasznosat adni neki, pénzt meg NEKI semmiképpen nem fogok adni.

Ötleteket várok, hogy ti mit adtok/adnátok?


2010. nov. 23. 19:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm, mert az ördöglakatok és egyéb pihentagyú játékok is nagy kedvencei apumnak. Szerintem ilyet beszerzek neki.
2010. nov. 24. 21:12
 12/13 anonim ***** válasza:
én vagyok az ördöglakatos :) örülök, hogy sikerült adnom egy jó ötletet :) nálunk nagyon nagy sikert aratott. jól nézz körül neten, mert akár 1000-1200 ft különbség is lehet a helyek között, ahol rendelheted!
2010. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne neki a legnagyobb meglepetés,ha az ajándék egy-két boroskütyü lenne,mellé pedig Te készítenél neki valami apróságot.(képeslap,karácsonyi dísz,stb.)

Remélem,segítettem.

2010. dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!