Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek apukámnak karácsony...

Mit vegyek apukámnak karácsonyra? Ti mit vesztek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, ha ez számít. Apum 37 éves, nem szeret olvasni, szóval könyvet nem vehetek. Nem rajong a fociért, az autókért... szóval ilyeneket sem vehetek. Hobbija a borászkodás, de ahhoz nem értek, szóval nem tudnék hasznosat adni neki, pénzt meg NEKI semmiképpen nem fogok adni.

Ötleteket várok, hogy ti mit adtok/adnátok?


2010. nov. 23. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Vásároljál mosómedvét!
2010. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Borászkodáshoz ezerféle cucc passzol: fokoló, pohárkészlet, dugóhúzó,stb stb

[link]

2010. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen gondolkodom. Csak nekem jobban meg kell gondolni mint neked, mert az enyém külföldön dolgozik, és csak 1 hétre jön haza egy hónapban, és 1 hónapig kint van. Én egy csomag illatszerre gondoltam eddig, meg anyának is azt veszek. Talán veszek apunak még 1 pólót, csokit, vagy valamit amit a kamionba tehet. Több ötletem nincs.
2010. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi pénzt szánnál rá, de ha szereti magát a bort is, van egy nagyon jó ötletem.

Egy különlegesebb bor, már pár ezer forintért is lehet nagyon finom, különlegesebb borokat venni.Most biztos azt gondolod, hogy hogy a francba adnák ki Neked a bort.Ha van idősebb testvéred, aki nagykorú vagy anyukáddal, esetleg más felnőtt rokonnal lehet "szövetkezni".Elmentek és együtt megveszitek:) Így is a Te ajándékod, a te ötleted, csak a megvalósításhoz kell segítség.


Nálunk ez tuti siker volt. Apukám is szereti a borokat, és egyszer vettünk neki ajándékba bort. Mi úgy csináltuk, hogy ajándékos boltban láttunk olyan boros üvegeket, amin a házi áldás van és vettünk egy olyat + vettünk egy üveg bort a kedvencéből.Azt felbontottuk és átöntöttük a bort a házi áldásos üvegbe.Egy szép papír táskába beletettük.Nagyon örült neki.A bort esténként megiszogatták anyummal, az üveg pedig a mai napig a szekrény tetején van!

2010. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én valami jobb arcszeszt veszek, mert apa mindig a legolcsóbbat veszi, mert arra telik. Így mindig örül, mikor valami "rendeset" kap.

De a pohárkészlet meg a dugóhúzó is jó ötlet. Mindkettőből vannak egész különlegesek is, biztos találsz olyant, amilyen még nincs otthon.

2010. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Bocsi, hogy írok:

Én nem veszek apámnak semmit, mert nem velünk él.És nem látogat!

salala-salala jó tippet adott!

2010. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szivar, borászatról szóló könyv, boros üveg tartó.
2010. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdésben, pont egy ide passzoló ajándékot linkeltem, bemásolom neked is.


[link]

2010. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kriszti83 ***** válasza:
Egy új borospohár készlet gravíroztatva?
2010. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt az italtartót, bátyám kapott tőlem ilyet szülinapjára, benne egy üveg pálinkával. megküzdött vele, mire megkóstolhatta :) édesapád esetében gondolom lehetne bele egy üveg jó bort tenni.


[link]

2010. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!