Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek valamit a szüleimnek...

Vegyek valamit a szüleimnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tavaly/tavalyelott nem vettek semmit. Én most adnák nekik először valamit(ajandekot), ha adok, de fogalmam sincs, hogy mit kéne. Anyam emlegette regebben, hogy kene mar jobb mosogep, fater meg orulne egy hd kameranak, de 200k-m nincs erre a 2 dologra.

Hugomnak mar megvan mit veszek, o kert tolem 1-2 aprosagot.

22F


2010. nov. 22. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Karácsonyra bőven megfelel apukádnak egy üveg bor és egy könyv, anyukádnak meg egy arckrém és egy doboz bonbon szerintem. Mosógépet és HD kamerát lehet venni máskor is, nemcsak karácsonykor, és ne erről szóljon már az ünnep.. főleg hogy nincs is meg rá a pénzed.
2010. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

persze, vegyél szerintem, de ha nem keresel százezreket, ne kamerát vegyél nekik, és hasonlókat.

ha kb. 120 alatt keresel, bőven elég a kereseted 10%-át rájuk költened.

ha jobban, vagy sokkal jobban, akkor lehet több tízezres tételben is gondolkozni.

2010. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is csak apróságokat vegyél, valami italt, édességet, stb. Meg annyi férfi, női testápoló/tusfürdő csomag közül lehet karácsony környékén válogatni a boltokban, szerintem szintén kedves, hasznos ajándék. Ha csak a tescoban nézel körül, találsz már ezer-kétezer forintért is ilyesmiket.
2010. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Naaaa azért illatszercsomag? Tökéletes nem túl közeli ismerősöknek. De a szüleidről van szó. Valami személyesebbet vegyél nekik szerintem. Persze ebben nem tudok segíteni konkrétan, de gondolom olyan viszonyban azért vagytok még, hogy tudd, mire lenne szükségük, vagy miket szeretnek, mi az az APRÓ luxus, amit maguknak sosem vennének meg, de örülnének neki. Mivel úgy látom milliomos sem vagy, ezért ne mosógépet meg kamerát vegyél, úgysem azt várják el (remélem legalábbis).

De pl befizethetnéd őket masszázsra, vagy hasonlóra. :D

2010. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos van még más, amit szeretnének, aminek örülnének. Egy jó könyv, amit már régebben szerettek volna, csak drága, pl. művészeti albumok, azok elég húzósak szoktak lenni, de karácsonyra abszolút belefér szerintem, vagy egy masszázskupon, ha már érzik az ízületeik, esetleg egy szép ékszer, ha azt szereti anyukád, bármi. Te ismered őket, tudod, mennyit tudsz rájuk költeni és ha most még nem is tudod, mire vágynak még, van időd még kideríteni :)
2010. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-1 szép karóra?!...

Vagy lehet, egy kenyérpirítónak örülnének, mert az hiányzik a konyhából???...

Szép fürdőköpeny???...

2010. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kenyérpirító, szendvics sütő, vízforraló, botmixer, gofrisütő Anyukádnak,

Apukádnak meg valami "Bőr"pénztárca,borotva,az autóba az ülésre kell rakni ilyen masszírozó (tescoba lehet kapni)

2010. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem tökéletes lenne nekik..kis apróság, de mégis látszik, hogy gondoltál rájuk.

2010. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!