Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadhatok egy ilyen nagy...

Elfogadhatok egy ilyen nagy segitséget?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Sajnos évek óta beteg és nem tudnak velem mit kezdeni az orvosok. Emiatt elvesztettem a munkahelyemet (akkor még külföldön tudtam dolgozni) Mondanom sem kell mennyire depressziós lettem emiatt:( A barátaim is elpárologtak lassacskán. Haza kellett költöznöm az édesanyámhoz és a nevelőapámhoz. Sajnos előtte sem volt jó a kapcsolatunk de most már szinte elvishelhetetlen a légkör. Az édesapám habár közel lakik és tudja, hogy beteg vagyok még csak nem is viszonozza a hivásaimat. Már kb 10 éve megismertem egy tündéri házaspárt Ausztráliából. Ők amolyan pótszülőim lettek. 10 év alatt tömérdek email, levélváltás történt, születésnapokról, karácsonyról mindig kölcsönösen megemlékeztünk. Ők már egy ideje felajánlották, hogy menjek ki hozzájuk hátha ott lenne megoldás a problémámra, és hogy egy kicsit érzelmileg is töltődjem. Esetleg, hogy új életet kezdjek. Ti elfogadnátok ezt a segitséget?
2010. nov. 21. 12:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
FOGADD EL!!!!! en Ausztraliaban elek, nem tudom melyik reszre koltoznel, de irj privit nekem es beszelgethetunk. talan lenne meg egy ismerosod. Lehet h tudnanak itt segiteni a betegsegedre bar nem tudom mi. Add meg magadnak a lehetoseget. Raadasul az ausztralok nagyon kedvesek es segitokeszek. ha pedig otthon nem josz ki a szuleiddel, akkor ne habozz sokat. lehet h jot tesz a tengeri kornyezet! szerintem vagj bele!!!!!
2010. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!