Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadhatok egy ilyen nagy...

Elfogadhatok egy ilyen nagy segitséget?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Sajnos évek óta beteg és nem tudnak velem mit kezdeni az orvosok. Emiatt elvesztettem a munkahelyemet (akkor még külföldön tudtam dolgozni) Mondanom sem kell mennyire depressziós lettem emiatt:( A barátaim is elpárologtak lassacskán. Haza kellett költöznöm az édesanyámhoz és a nevelőapámhoz. Sajnos előtte sem volt jó a kapcsolatunk de most már szinte elvishelhetetlen a légkör. Az édesapám habár közel lakik és tudja, hogy beteg vagyok még csak nem is viszonozza a hivásaimat. Már kb 10 éve megismertem egy tündéri házaspárt Ausztráliából. Ők amolyan pótszülőim lettek. 10 év alatt tömérdek email, levélváltás történt, születésnapokról, karácsonyról mindig kölcsönösen megemlékeztünk. Ők már egy ideje felajánlották, hogy menjek ki hozzájuk hátha ott lenne megoldás a problémámra, és hogy egy kicsit érzelmileg is töltődjem. Esetleg, hogy új életet kezdjek. Ti elfogadnátok ezt a segitséget?
2010. nov. 21. 12:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el! Ki tudja, lesz-e ilyen lehetőséged még. És amint látom, nincs ami itt tarthatna. Én a helyedben mennék. Ők ajánlották fel, akkor biztos, hogy szívesen látnak.
2010. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen fogadd el! Egy ilyen lehetőséget nagy butaság lenne elszalasztani!

Meglátod, szerintem meg fog oldódni a problémád abban az új és gyönyörű környezetben. :)

Sok sikert!

2010. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Hanyatt-homlok. És légy hálás a sorsodnak (Istennek, Allahnak, vagy akinek gondolod), meg a jólelkű házaspárnak, hogy megkapod ezt a (talán soha vissza nem térő) lehetőséget.

Menj!!!!!!!!!!

2010. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, amint kitaláltam, hogyan viszonozzam. Ingyen semmiképp.
2010. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyhatod ki! Ritkán kopogtat egy ilyen sorsfordító lehetőség.. Nem ajánlották volna, ha nem jó szívvel várnak!
2010. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Talán anyival jobb lenne hogy ott találnál melót, de

hát ha ott se gyógyulsz meg és nekik el kell tartani téged évekig ott se lesz hú de jó légkör és hát mégse vérrokonok hogy évekig támogasanak. Nem bántásból de ha mész is ne éges fel minden hídat.

2010. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! Nem könnyű ez a helyzet, mert ugye nem a szomszédban van Ausztrália. De sajnos az idő telik és itthon nem nagyon kaptam segitséget.
2010. nov. 21. 18:52
 18/21 anonim ***** válasza:
Milyen betegség? Persze csak he nem sértő a kérdés.
2010. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Inkább nem irnék róla:( Ne haragudj!
2010. nov. 22. 13:42
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, örömmel elfogadnám! Ne habozz dönteni, használd ki az alkalmat. A környezetváltozás is nagyon jót fog tenni! Érezd jól magad!
2010. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!