Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok undorítónak az...

Nem tartjátok undorítónak az ilyen dolgot? És még sokan el is viselik.

Figyelt kérdés
Szóval összejön egy nő egy gazdag pasival 50 felett van, nagy korkülönbség, autót, házat vesz neki.. fodrász 2 hetente stb... És még a pasi csúnyán is bánik a nővel... És a nő meg nem is szereti akkor? Ennyire fontos a nőnek hogy mindene meg legyen? Hála ezt rám nem mondhatjátok hogy féltékeny vagyok (ha ez szóba kerülne).. Mert én magamnak teremtek meg mindent és jó munkám is van. De ez a dolog nagyon felháborít hogy sok nő képes eltűrni mindent a pénzért... Köszönöm a válaszokat 25N!
2010. nov. 20. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
21/L! Korod ellenére nagyon bölcs gondolkodású vagy. Még több ilyen ember kéne!
2010. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 13:10"


Mutasd meg hol írtam olyat, hogy nincs kivétel.Aztán lehet durrogni,meg lepontozni,de ezt minden gondolkodó ember látja,amit írtam.

2010. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nézd, a nő teszi jól.

Ha utólag el tud mindig számolni a lelkiismeretével, akkor mi itt a gond?

Ha a pasinak is ennyit jelent kb. érzelmileg a nő, akkor nincs ebben kivetnivaló; én is ezt csinálnám, ha nem az ÉRZELMEK lennének a legelsők és legfontosabbak számomra egy kapcsolatban.

2010. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért mondjátok ezt, h a férfi kihasználja a nőt; a nő kihasználja a férfit. Nem, egy ilyen helyzetben kölcsönösen kihasználják egymást. A nő mindent megkap, a férfi meg megkapja a szexet. Érzelem nuku, mind a ketten ki vannak "használva", és tisztában is vannak vele. Ha nekik ez jó, akkor egészségükre.
2010. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Én (relatíve)gazdag pasi vagyok, jóval 50 alatt. Nem tartom undorítónak, hogy anyagilag támogassam a barátnőmet. Mondjuk nem is kezdek akárkivel ( itt belső értékekre gondolok, nem külsőre. Ha látom, hogy csak a pénz kellene akkor nem lehet belőle hosszútávú, igazán komoly kapcsolat). A nőm pedig nem a tulajdonom még akkor sem ha eltartom. Tehát megbecsülöm, szeretem, s jól bánok vele.
2010. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen nő meg is érdemli. Én is nő vagyok. Nekem is volt ilyen lehetőségem, a pasi hajtott rám, én voltam 20 éves, ő 60 körüli. Kivitt Németországba, hogy legyen munkahelyem, el is mentünk igazgatókhoz, és hasonló ismerőseihez is. Ő egyébként alagutak építési vezetője volt, és vagy építkezés valami ilyesmi. Itt Magyarországon is dolgoztak neki emberek, de borászatnál, szőlőföldjei voltak, vannak. Mindenhová magával vitt, a munkahely azért nem jött össze Németországban mert azt nézték, hogy magyar vagyok és úgy is akartak fizetni, ő pedig nem hagyta, hogy hülyét csináljanak belőlem. és...magának akart igazából, maga mellé. Volt neki családja, de már kirepültek a gyerekei otthonról, egyedül laktam egy lakásban, nagyon jómódú lakás volt, mindennap étterem, mindennapi zsebpénz stb. Királynői életem lett volna. Csakhogy megrémültem. Nekem hiányzott a szerelem. Rosszul lettem attól a gondolattól, hogy így szerelem nélkül éljem le az életem. Mondtam is neki, hogy vissza akarok jönni Magyarországra, még időben tettem. Kifizette az utat, adott pénzt is, és kért, hogy ne menjek haza mert senki és semmi vár itt. Itthon kiderült, hogy terhes voltam tőle. Elvetettem. egyébként valóban senki és semmi nem várt itt, magyarban. Élem a nehéz életemet...de a magam ura vagyok, és voltak szerelmek, barátok, jó nevetések, szórakozások stb. Nem minden nő undorító, kihasználó. Amint látjátok én is a szegénységet választottam, no meg a szerelem, boldogságot is.
2010. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező,nincs mindenki olyan szerencsés helyzetben,hogy jól fizető állása legyen,ha neked sem lenne,lehet,hogy te is örülnél egy támogató társnak!

Mindenki abban segíti a partnerét,amiben tudja.Ebben mi az undorító?Szerintem egy kapcsolatban az a természetes,ha a férfi a gavallérabb anyagilag.Egyébként nem biztos,hogy azért bánnak rosszul egymással,mert érdekkapcsolat.

2010. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kölcsönös üzlet a nőnek kényelmes élete van a férfinek meg van egy kirakat babája.
2010. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sokan szeretnének kirakatbabák lenni egy pénzes pasi oldalán, aki miatt nincs soha lelkifurkájuk + reggel még tükörbe is tudnak nézni + gyomruk is van hozzá, hogy érzelmek nélkül szexeljenek.

Szeretnék a következő életemben ilyen lenni, hogy 30 éves koromra nem itt tartsak, ahol...

2010. nov. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!