Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok undorítónak az...

Nem tartjátok undorítónak az ilyen dolgot? És még sokan el is viselik.

Figyelt kérdés
Szóval összejön egy nő egy gazdag pasival 50 felett van, nagy korkülönbség, autót, házat vesz neki.. fodrász 2 hetente stb... És még a pasi csúnyán is bánik a nővel... És a nő meg nem is szereti akkor? Ennyire fontos a nőnek hogy mindene meg legyen? Hála ezt rám nem mondhatjátok hogy féltékeny vagyok (ha ez szóba kerülne).. Mert én magamnak teremtek meg mindent és jó munkám is van. De ez a dolog nagyon felháborít hogy sok nő képes eltűrni mindent a pénzért... Köszönöm a válaszokat 25N!
2010. nov. 20. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Aki ezt eltűri, nem sokban különbözik az útszéli nőktől. Azok is szexért cserébe pénzt kapnak.
2010. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
A nők többsége ilyen.Ezért kell őket jól kihasználni.Valamit valamiért.És most nem csak a gazdag pasi-eltartott nő felállásra gondolok, hanem szinte mindig valamiben kihasználja a nő a férfit,csak ügyesen csinálja(nem eléggé)
2010. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
A legjobb üzlet, embereket venni annyiért amennyit érnek és eladni őket annyiért amennyire tartják magukat.Szóval ezek nők nem tartják magukat semmire,árucikkek...A féri tudja azért bánik úgy velük mert megteheti mert megvásárolta az ő tulajdona,nem nő,hanem tárgy,dísz,árucikk....
2010. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Tök mindegy minek tartom. Az Ő dolga, az Ő élete. Nekem nem lesz se jobb se rosszabb hogy vannak iylen nők.

Nem kell minidg más életével foglalkozni

2010. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Valamit valamiért. Nekem is van ilyen ismerősöm, aki úgymond a könnyű utat választja, de ez valójában sokkal keményebb. Ha valaki dolgozik akár meg is veheti magának ezeket a dolgokat, amit ha saját pénzből veszel nem is vehetik el tőled. Kellemetlen dolog ha pár év múlva jön egy szebb, jobb és akkor ugrik az összes "ajándék" és mehet az utcára.....ő dolga, nem tatom undorítónak, inkább nagyfokú butaságnak!
2010. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Fordítva is létezik ez a helyzet.
2010. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Sztem ha vki pénzért megy a másikhoz, és nem szerelemből, akkor benne tényleg nincs annyi tartás vagy egészséges büszkeség, hogy elhagyja a pasit-egyébként is, aki csak érdekből házasodik, az sem jobb jellem, mint aki pénzen megvesz egy nőt, és a tulajdonaként bánik vele...
2010. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki a saját sorsának a kovácsa...

Egyébként átlagfizetésű ember vagyok átlagfizetésű kollégákkal. Hát, amit a munkahelyen látok, had ne mondjam, milyen csúnyán bánik a férfiak és nők!! 70%-a a párjával... Amik ott néha egy- egy meeting-en, training-en történnek... Nem kell oda gazdagság...

2010. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Aki ezt írta: "A nők többsége ilyen.Ezért kell őket jól kihasználni.Valamit valamiért.És most nem csak a gazdag pasi-eltartott nő felállásra gondolok, hanem szinte mindig valamiben kihasználja a nő a férfit,csak ügyesen csinálja(nem eléggé)", annak nincs igaza.

A párom nevében és a magaméban is kikérem magamnak ezt a sztereotíp általánosítást.

Amúgy vannak ilyen tipikus "Büngyürkék", de ez nem igaz minden nőre. Amúgy ez valóban a prostitúció egyik kifinomult és összetett formája.


"Egyet vissza kölcsön? Hát ti tudjátok..." :)))

2010. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem tartom undorítónak, a saját életével mindenki azt kezd amit szeretne. Én nem tudom megtenni, ő igen. Különbözünk. Ilyen emberekre is szükség van, tudsz viszonyítani, hogy milyen NEM akarsz lenni. Ameddig Ő tükörbe tud nézni, és elviseli, nekem nagyon mindegy.


Szerintem foglalkozz a saját életeddel, és ezt nem bántásból írom, csak rengeteg energiát elvesz, ha valaki mással foglalkozol, ahelyett, hogy ezt az idő magadra szánnád. Egy időben én is kiakadtam ilyeneken, de ma már nem érdekel, van saját életem, az is csak egy.


21/L

2010. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!