Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kell szégyellnünk...

Mennyi ideig kell szégyellnünk magunkat azután, hogy naivság és szerelem miatt megalázzuk magunkat mások előtt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
semeddig se kell, elég ha belátod hogy h.lye voltál, és tanulsz a hibádból
2010. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a szerelem, hogy megaláznám magam mások előtt. Igaz, hogy elmúltam 12, de akkoriban sem volt szokásom.

Milyen megalázkodásra gondolsz?

2010. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs az a szerelem, hogy megaláznám magam mások előtt."

Hát ezt nem tudhatod. Én is ezt hittem....

2010. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom félreléptél, és bánod bűneidet.

Szerintem ne várj, hanem lépj! Amíg nem késő!

2010. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, hanem mások előtt féltékenykedtem úgy, hogy közben nem voltunk együtt.
2010. nov. 20. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
De, tudom, mert soha nem veszítem el az eszemet egy pasi miatt. A szerelem nem vakság és naív rózsaszín köd. Szerelmes vagyok most is, de ez nem jelenti azt, hogy hülyét csinálok magamból, szoktam az eszemet használni, mielőtt ok nélkül hülyét csinálnék magamból.
2010. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 évig (hülye kérdésre csak ilyen választ lehet adni)
2010. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emiatt egyáltalán nem kell szégyenkezni mindenkivel megesik tanulni kell belőle.
2010. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szesze válasza:

"Soha en kérj elnézést az érzelmeid miatt, mert akkor az iazságért kérsz elnézést."


Véleményem szerint, akkor lehet igazán megalázni magad a szerelem miatt, ha nem vaytok együtt, de ezt nem kell szégyelni. Én is aláztam meg magam nem egyszer,. S akkor mi van??? Nem lényeg... Fontos a büszkeség is viszont fontos az is, hogy ha majd egyszer, úy nézel tükörbe, hogy na mit rontottál el, akkor tudjad, hogy én ezt megpróbáltam scak nem sikerült. Az élethez a rossz dolgok is hozzá tartoznak, azért, hogy a jót értékelni tudjuk...

2010. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!