Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan maradjak fent még egy...

Hogyan maradjak fent még egy 3-4 orát?

Figyelt kérdés

Szoval elég fontos lenne hogyh még egy olyan 3-4 orát fent tudjak lenni de mivel reggel 5 kor keltem igy elgé fáradt vagyok... Tudtok valami modszert hogyan birjak még ki 3-4 orát amig hazajön az asszony ? :)

Mindegy mi csak kérlek normális válasz legyen , praktikák stb... tehát ne ilyen baromság hogy vegyek be extasyt meg ilyesmi :)


2010. nov. 18. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el válaszolgatni sorban a főoldalon kidobott, általad érdekesnek ítélt kérdésekre. Garantáltan itt ragadsz még vagy 3 órát. :)

A legjobb, ha azokat a kérdéseket válogatod ki amik a legnagyobb marhaságnak tűnnek. :)

2010. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Fuss egy kort a kornyeken, hasznald ki, hogy kellemes ido van es megteheted. Aztan egy kellemesen huvos zuhany, de azert ne hideg vizzel, mert a vegen meg megbetegszel es hiaba vagy ma legeny, ha az asszony utana egy hetig apolgathat.(:


Nekem segiteni szokott, ha megiszok egy 1,5 literes szensavas asvanyvizet, mert annyit kell jarni tole wc-re, hogy nincs idom elaludni a ket wc latogatas kozott.


Kitartas!(:

2010. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt letelik :) Majd írd meg sikerült-e és hogyan :)


Egyébként hidegvizes zuhany jó, és netes fórumokon is nagyon ott lehet ragadni :)

Hasonló helyzetben vagyok, én meg férjemet várom :) Mondanám hogy tartsuk szóval egymást de én két sornyi gépezés között leülök tanulni egy kicsit a közelgő vizsgámra, vagy megvigasztalom a 20 oercenként felsíró, fogzó babámat :)

2010. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jajj elnézést hogy nem írtam de közben sikerült kibirnom :)

De mikor hazajött a kedvesem egyböl döltem ágyba :)

(betettem zenét aztán kicsit mozogtam meg zuhanyoztam egyet :) Képzelhetik a szomszédok hogy örültek neki 10-11 fele :D )

2010. nov. 19. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!