Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt ez tőle? Nem...

Jogos volt ez tőle? Nem értem, miért kiváncsi annyira.

Figyelt kérdés

Nem biztos,hogy jó témakörbe írom ezt a kérdést.

Helyzet a következő:jónius óta van egy mozgésszervi betegségem,aminek az okára az orvosok máig nem jöttek rá ezért mindig ideges,kedvetlen vagyok.Éppen osztályvideózás volt az osztályunkban,osztályfönököm meg azt akarta,hogy a videós és az egész osztály előtt mondjam el neki a problémáimat,hogy miért vagyok mostanában szomorú.Szerintem ez nem tartozik mindenkire,megsértődtem egy kicsit.


2010. nov. 17. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
neked van igazad,semmi közük hozzá!
2010. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
égett a bőr a képemen,előttem áll a videós,ofő meg kérdezgeti a magánéleti dolgaimat
2010. nov. 17. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem volt joga a tanárnőnek ilyen helyzetbe hoznia téged.A te problémád csakis rád tartozik.Ha akarod elmondod ha nem akarod nem mondod el.

Én biztos hogy akkor azt mondtam volna a tanárnőnek,hogy

Ha magát annyira érdekli akkor hívja fel a szüleimet vagy a háziorvosomat,gyógyszerészemet és kérdezze meg tőlük.

Ha nem tetszik a válaszom neki,akkor nyugodtan mehetünk az igazgató irodájába,hogy bővebben megbeszéljük,hogy a tanárnő éppen a személyi jogaimat sérti..

2010. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azóta bunkó velem,mert nem teregettem ki a nyilvánosság előtt a dolgaimat
2010. nov. 17. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Felesleges túldramatizálni. Jogod van nemet mondani, ennyi. Nem kell égni meg ilyenek. Intézd felnőtt módra.
2010. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak akkor nem akrtam bunkó lenni,mert a videós akkor vett fel minket
2010. nov. 17. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb mondd el az okot négyszemközt az osztályfőnöknek.
2010. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!