Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csendes szerelem is szerelem?

A csendes szerelem is szerelem?

Figyelt kérdés

Lehet valaki egyszerűen, csendben, "csak úgy" szerelmes?


Annyi helyen látom, hallom az ilyeneket, hogy "elveszek a szemeid fényében", meg hogy a "lelked a lelkemig hatol", meg szerelmes versek írása, meg hasonlók... Én nem ilyen vagyok és néha ezért úgy érzem, nem szeretem eléggé a párom. Nem tudom, mennyire volt ezt most érthető...


2010. nov. 15. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16 évig voltam férjnél, szerettem őt, de máig nem tudom néha mit gondolt. A mostani párommal 5 éve vagyok együtt, befejezzük egymás mondatait, de sokszor róla sem tudom mit gondol, és ő se rólam, pedig nagy a szerelem, a szenvedély. Nem ez a mércéje a szerelemnek. Nem vagyunk egyformák. Amúgy meg azok szoktak legjobban pofára esni akik azt állítják hogy mindent tudnak a másikról, és sokszor kiderül hogy mégsem. Ha tényleg fontos neked, fontos hogy boldoggá tedd, hogy együtt legyetek sokat, figyelsz arra amit mond, akkor ez szerelem a javából.
2010. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Furdal téged a lelkiismeret, mert nem vagy olyan mint a társad. Pedig nem kéne ezen rágódnod. Elég ha szereted, és inkább ezt éreztesd vele. Amíg szereted addig semmi és senki nem számít. Ha már kezd zavarni valami más, máson töröd a fejed, akkor már nem is annyira szereted. Az a gyanúm, hogy az utóbbi állapot áll fenn nálad. Nem annyira szereted ahogy írod, hanem sajnálod. Már csak sajnálatból vagy vele, érzed, hogy nem ő az igazi neked és ez neked is fáj.
2010. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves Éva, van ráció abban, amit írsz, de szerencsére mellélőttél.
2010. nov. 19. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!