Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet csalni valakit csak...

Meg lehet csalni valakit csak azért mert jó vele a szex?

Figyelt kérdés
Csak testiségről van szó és tudja, hogy nem jó vele...
2010. nov. 14. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Lehetni sokmindent lehet.

De most azért akarod megcsalni, mert jó, vagy mert nem jó?


Szerintem ne csald meg. Inkább törekedjetek arra, hogy jó legyen együtt.

2010. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Szóval csak a szexre profi, amúgy meg nem kell. Na ne!!!Miért álarcoskodol, ez nagyon csúnya dolog.
2010. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
nekem a volt párommal szörnyű sz@r volt a szex....borzalmas volt, és nem tudott rajta javítani, amúgy viszont egy nagyon jó ember volt....én megcsaltam....
2010. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég tág fogalom, hogy nem jó vele. Miért nem jó? Nem lehet megoldani?

A kérdésedre a válaszom: lehet, bár én nem tenném, szerintem nem szép dolog...

2010. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem jó a párommal a sex,de SOSEM csalnám meg,inkább próbálunk rajta javítani,mert nagyon szeretjük egymást,és más baj nincs a kapcsolatunkkal
2010. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Ha van rá lehetőséged, hogyne lehetne. Más kérdés, hogy vagy-e olyan barom állat hogy megtedd. Ugyanis, ha szereted, akkor ettől vagy eltekintesz, vagy próbáljátok megoldani. Ha nem lehet, és annyira éhezel egy "jó" d.gásra, akkor hagyd el. vagy mégis, mit akarsz; tartasz vkit, akibe szerelmes vagy, meg vkit, akivel b.szol? Egyáltalán hogy lehet ilyen kérdést kiírni?
2010. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
hát figyelj, ha mindkettőtök részéről a d*gásról szól a kapcsi, és mindketten így tudjátok (1ikőtök se szerelmes) ...akkor ez is meg lehet beszélni.:D Hogy néha kedved van egy kicsit mással...ha 1 csaj már belemegy a csak szex kapcsiba, akk általában megértőbb is.
2010. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jesszus milyen emberek vannak! :O
2010. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
jobb esetben az különböztet minket meg az állatoktól, hogy nem vagyunk ösztönlények, értelmesek vagyunk... persze vannak kivételek. ahogy már írták, lehetni sok mindent lehet....
2010. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És neked hogy esne, ha ő is próbálkozna mással, hátha neki sem jó veled, mással meg bejönne?

Ha ezen gondolkozol, akkor ez a kapcsolat ne ér semmit....

2010. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!