Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy fiú születésnap...

Mit vegyek egy fiú születésnapjára, ha szerintem mindene megvan?

Figyelt kérdés
Nemrégen ismertem meg, de sokat jelent nekem. Nemsokára születésnapja lesz, de fogalmam sincs mit vegyek neki, hiszen nem ismerem nagyon jól... A dolgot nehezíti az, hogy szerintem mindene megvan... Pls help me!! Mit lehet venni egy fiúnak????? Bármilyen véleményetek van, írjatok!:)
2010. nov. 14. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Vásárlási utalványt, amit egy sportboltba levásárolhat. Az utalványt tedd bele egy kis képkeretbe. Az utalvány alá tegyél be egy közös fotót rólatok.
2010. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves lesz és mi a neve?Azért kérdezem,mert ajándékok forgalmazásával foglalkozom,és így szűkíthetjük az ajándékok körét:)
2010. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem kell nagy dolgot venned, elég valami apróság, amiről Te jutsz eszébe.
2010. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem valami fincsi bonbont és valami díszt a polcra. :D vagy nemtudom
2010. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket:):) Mostmár tudom:):) A sportutalnány jó:P
2010. nov. 15. 11:46
 6/6 A kérdező kommentje:
*v:)
2010. nov. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!