Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy tudta megszokni az...

Ki hogy tudta megszokni az együtt élést a párjával? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy csak én vagyok e ezzel egyedül, vagy mindenki átesik ezen az elején? Két hónapja lakunk együtt, de néha vannak idegesitő szokásai a páromnak. Mi van ilyenkor, el fog ez múlni, megszokom, vagy ez mindig igy lesz most már? Ezelőtt én egyedül voltam, senkivel nem osztottam meg a szobám testvéreimen kivül, de ez nagyon régen volt már. És idegesit ha, amit én elpakolok, mindig át igazitja az ő kedve szerint, az én holmimat. Meg sorolhatnám még. Mit csináljak??? Már mondtam neki is, de...hiába
2010. nov. 14. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tényleg probálj több kompromisszumot közni,elvégre szereted.

Persze furcsa hogy nem a megszkott modon történik minden mert már van aki "belekontárkodik" a te amugy magán szférádba,de ez az együttélés,mindkinek van heppje vagy dolga ami ilyenkor derül ki és nem feltétlen tetszik,de megkell probálni válzoztatni rajta vagy orvosolni.

2010. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
rendben. Akkor mégis csak én reagáltam túl. Megpróbálom ezentúl másképp kezelni a dolgokat mert szeretem, csak szokatlan ez az egész még nekem. Előtte nem volt ennyire komoly kapcsolatom és nem nagyon tudom még ezeket kezelni. Rendmániás is, és képes addig nem enni amig maga körül rend nincsen. Én meg az a tipus vagyok hogy nem érdekel mekkora kupi van, előbb jól lakom, azután rendbe rakom a lakást. :)
2010. nov. 14. 15:26
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sehogy nem bírtam megszokni.

Teljesen megváltozott, egy vadidegen ember lett belőle, aki mintha azóta nem szeretne. De mint utóbb kiderült, akkor még szeretett, csak amikor én távoldotam el tőle, ő akkor kezdte úgy érezni, hogy már nem szeret úgy. Én nem tudtam megszokni, hogy az összeköltözésünk első napjától fogva megszűntek a puszik, az ölelések és még sorolhatnám. Előléptetett háztartási alkalmazottá. Azóta visszaléptettem magam, nem vagyok hajlandó mindent én csinálni, de még mindig kb. 5-ször annyit dolgozok, mint ő.

Nekem fél év után jött képbe egy srác, akiből aztán kiábrándítottam magam, mivel semmi kedvem nem volt újabb illúziókhoz. Csak gondolati szinten, de úgy alaposan megcsaltam vele. Neki meg szerintem most van valaki, pontosabban nincs mert a csaj foglalt, de szerelmem szenved mint a kutya. Olvastam egy mailt, amiben érdeklődött felőle, és a csaj is nagyon kedvesen válaszolt, hogy puszi...meg stb., a hajam is égnek áll.

Elegem van. Minden az összeköltözéssel romlott el, soha többé nem fogok senkivel. A tervezett gyerekről mélyen hallgatunk, csak akkor akar elvenni, ha terhes leszek, de én nem akarok gyereket olyantól aki nem szeret, másrészt ha valakinek nem kellek gyerek nélkül, ahhoz nem megyek hozzá. Csak a lakás miatt van velem. Most ősszel volt valami javulás, gondolom hogy plátói neki a csaj, kénytelen volt hozzám visszamenekülni.

2010. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kompromisszum.Néha te engedsz máskor meg ő. Nem jó ha megszokja hogy csak neki lehet igaza, de te se szokd meg. Amúgy meg ha ő költözött hozzád, neki kellene alkalmazkodni a jobban. De idővel megszoksz és elfogadsz sokmindent. Az én párom úgy iszik mint egy viziló, mert neki így esik csak jól. Én az elején ettől megőrültem, most meg észre se veszem, vagy leszokott róla, nem is tudom. Két és fél éve élünk együtt. Tudod, lakva ismerszik meg a másik. Vagy szétmentek, és akkor legalább tudod kivel nem kell tovább együtt élni.
2010. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen igazad van utolsó válaszadó. Ezért is költöztünk össze, mert lagzit tervezünk, de előtte jobb ha kiderül hogy megy együtt vagy sem.


Utolsó előtti: nagyon sajnálom hogy neked rosszul sikerült, ne hagyd magad, és ha egy mód van rá, lépj ki a kapcsolatból és keresd tovább a boldogságot más oldalán, aki szeret, megbecsül és tisztel, és akinek kellesz mint barátnő, mint feleség, és mint gyermeked anyja. Nem csak háztartásnőként....

remélem sikerül helyre hozni ha szeretnéd, szoritok neked bárhogy is szeretnéd hogy alakuljon.

2010. nov. 17. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!