Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy tudta megszokni az...

Ki hogy tudta megszokni az együtt élést a párjával? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy csak én vagyok e ezzel egyedül, vagy mindenki átesik ezen az elején? Két hónapja lakunk együtt, de néha vannak idegesitő szokásai a páromnak. Mi van ilyenkor, el fog ez múlni, megszokom, vagy ez mindig igy lesz most már? Ezelőtt én egyedül voltam, senkivel nem osztottam meg a szobám testvéreimen kivül, de ez nagyon régen volt már. És idegesit ha, amit én elpakolok, mindig át igazitja az ő kedve szerint, az én holmimat. Meg sorolhatnám még. Mit csináljak??? Már mondtam neki is, de...hiába
2010. nov. 14. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Azt hittem durvább dolog, ez semmi nyugi :) Hát rendezd át azt amit ő szeret. :) Majd belátja, hogy ne okoskodjon bele :)
2010. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már volt olyan, hogy én el tettem szekrénybe, de ő kivette, én vissza tettem ő ismét ki, mire én vissza tettem, ezután már nem vette ki. Az a legidegesitőbb hogy hiába teszek rendet pl az iróasztalon, az neki nem tetszik, és pár centivel arrébb pakol mindent-.-
2010. nov. 14. 14:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Össze fogtok csiszolodni,ha szeretitek egymást.Sokszor nem kell mindjárt felkapni a vizet ha valami nem ugy van ahogy a másik akarja.Ha rendes akkor ugyis változtat a dolgon ha szólsz neki.(Én például nem szertem ha a fogkrémet középen nyomják meg,a párom meg mindig és ugyis hagyja,na azóta külön fogkrémünk van az övével azt csinál amit akar.Kis dolog,nem is kellene vele foglalkozni de ha zavar sokszor vannak egyszerű megoldások is.)
2010. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom azt sem hogy ki sajátitsa magának a szobámat amibe már ketten vagyunk...
2010. nov. 14. 15:01
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát, akkor hagyd úgy, ha csak pár centiről van szó :D

Bocsi, olyan viccesnek tűnik :D Ha nem kakaót önt ki és nem törli le, akkor hagyd a francba, hadd rendezkedjen, de ez nem kisajátítás, talán kissé túlreagáltad :)

2010. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Okos enged...Amúgy ez tipikus férfi makacsság.Márt nehogy valami ne úgy legyen ahogy ő akarja.Szerintem várj egy kicsit és akkkor tedd el amikor már nem is foglalkozik vele,legjobb amikor nincs otthon.
2010. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudok nem foglalkozni vele, mert az én holmim és ugy rendezem ahogy én akarom, még most igy vele.

Abban bizom hogy ez később tényleg változik majd.

2010. nov. 14. 15:03
 8/15 A kérdező kommentje:
A szekrényes dolgot ugy csináltam hogy nem volt itthon és ugy pakoltam vissza, na ennek is hangot adott, de én is. Ugy vagyok vele hogy neki kéne alkalmazkodnia, vagy tényleg túl lihegem az egészet? de olyan idegesitő tud néha lenni, ő persze nevet ezen hogy fel idegesitem magam.
2010. nov. 14. 15:05
 9/15 anonim ***** válasza:
én már másfél éve élek együtt a vőlegényemmel,de még mindig vannak olyan dolgai,amelyek kissé idegesítenek,de ha már 30 éve együtt élünk majd,ezen már csak nevetni fogok :D
2010. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tényleg túlliheged, nagyon is :)

Nem neki kell alkalmazkodnia, hanem mind a kettőtöknek. És neked is nevetned kellene, mint neki, meg mint nekem most :D Ez egy semmiség te :)

2010. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!