Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek örülne apukám?

Szerintetek minek örülne apukám?

Figyelt kérdés

Anyukámnak azt találtam ki karácsonyi ajándéknak, hogy összeszedem a kedvenc zenéit, már régóta akar egy ilyet. Szerintetek ezt jó neki?

Viszont a legnagyobb kérdés az, hogy apukámnak mit készítsek? Sok pénz nem tudok beleadni, max pár száz forintot. Ő ilyen CD-t már csinált magának. Nagyon szeret szerelni például, és a kocsikat, motorokat, mint minden férfi :)

Előre is köszönöm :)


2010. nov. 13. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel szereti az autókat,motorokat jó ötletnek tartanám,hogy ha igazit nem is tudsz neki venni de esetleg kisebb méretben vehetnél neki egy modell autót, mondjuk a kedvenc márkáját ,típusát de mivel sajnos az igényesebb modellek 3000 forinttól kezdenek és mivel írtad,hogy nem tudsz sok pénzt beleadni ez az ötlet sajnos nem jó.

Viszont ha tudod mi a kedvenc autó márkája típussal együtt akkor egy ismertetőt készíthetnél neki,valami füzetbe leírnád az internetről az autó adatait, esetleg történetét,képeket raknál bele , és minden egyéb ami eszedbe jut.

És még mellé veszel egy üres DVD-t és valami autós filmet letöltesz neki.

Remélem tudtam segíteni.

2010. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

vegyél neki egy csavarhúzó készletet, vagy valami barkács cuccot..

de szerintem egy doboz bonbonnak is örülne (:

2010. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek :)
2010. nov. 13. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!