Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem egyezünk...

Mi van akkor, ha nem egyezünk a nevekben? Dobjunk fel egy érmét?

Figyelt kérdés
Párommal nem egyezünk a fiúnevek terén. Neki a Richárd tetszik, nekem a Péter. Összekapni nem fogunk, csak nem tudjuk, mi legyen. Gondoltunk már egy harmadik névre is, de igazából más név egyikünknek se tetszik. Dobjunk fel egy érmét, ha már nem ikreink lesznek?
2010. nov. 11. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha mindkét nevet kapná?


Pl. Kovács Richárd Péter?

2010. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltunk, de mivel neki is két neve volt, és levetette az egyiket, nem szerette, hogy kettő van, így ebbe se menne bele.
2010. nov. 11. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam amire az első.Lehetne Richárd Péter,vagy Péter Richárd!Ahogy jobban tetszik:)
2010. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várjatok egy kicsit, hagyjátok talomba ezeket a neveket, és ha mentek a kórházba majd eldöntitek, akkor úgy is egy egészen más hangulatban lesztek s talán a férjed is jobban fog neked kedvezni és Péter lesz a kicsi.
2010. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nekem a Dániel tetszik, a páromnak a Balázs. Megegyeztünk, hogy az első baba Dániel lesz, ha a második is kisfiú, akkor Balázs. Ha pedig kislány, akkor ő választ nevet. De azért vétójogom van. :)
2010. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

20:54


Kislány lesz, és Eleonórának fogjátok elnevezni.

2010. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
X Péter Richárd. Ez nem kérdés. Mindkettő.
2010. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Richárd sokkal jobb! Ricsi vagány név! Nekem az lesz a fiam neve.
2010. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, én ezt a jogot a feleségemre hagytam. Nem beszéltünk meg semmit sem. Szerintem te is hagyd annyiban a dolgot. És csak ott, és akkor dönts, amikor kell.
2010. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak más nevek is, amik tetszenek nektek... csak találtok olyat, ami mindkettőtöknek tetszik... akkor inkább érdemes eldobni a "naaaaagy kedvenc" nevet.
2010. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!