Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a párja külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk családi házba a kisfiunk 2 éves. Párom kapott egy lehetőséget hogy mehetne ki dolgozni. Először úgy gondoltam jó ötlet mert így legalább bírjuk fizetni a számlákat meg a 2 hitelünket. De ahogy jobban belegondolok minden az én nyakamba sszakadna. A kicsi meg a ház körüli dolgok. Begyújtás,télen havat lapátolni,nagy bevásárlás stb. Igaz anyósomék itt laknak nem messze tőlünk de hozzájuk se rohangálhatok állandóan. Milyenek lesznek az esték egyedül? Ha van hasonló tapasztalatotok légyszi írjatok. Ja és 2 hetente járna haza hétvégére.
2010. nov. 11. 07:31
 1/3 kisnita ***** válasza:

Szia!

Az én párom nem külföldön dolgozik, de volt róla szó, hogy kimegy, de egyenlőre még megvárja, hogy mi lesz a jelenlegi munkahelyével. Nálam meg pont fordítva volt mint nálad, én az elején nagyon nem akartam, hogy külföldön dolgozzon, attól féltem rá menne a kapcsolatunk. Most már úgy gondolom, hogy jobb lenne ha mégis összejönne ez a munka mert anyagilag sokkal jobban élnénk és nem is kéne örökre ezt csinálnia, 1-2 évet kibírnánk valahogy, össze szednénk magunkat anyagilag és ha már én is tudnék dolgozni menni akkor neki nem kellene külföldre járnia. Az, hogy minden tennivaló az én nyakamba szakadna annyira nem tart vissza ettől, mert ha jobban megnézzük most is én csinálok mindent a háztartásban és a ház körül is, mert a párom reggeltől estig dolgozik gyakran hétvégén is Egyedül a fa hasogatás ami nem megy, (mondjuk tavaly kénytelen voltam azt is megcsinálni) de azt meg tudjuk oldani ha apukám időként kijár és megcsinálja.

Ami engem ebben az egészben a legjobban zavar, hogy a kisfiunk gyakorlatilag az apja nélkül nőne fel. Ő csak havonta vagy 2 havonta járhatna haza, és félek, hogy a most 15 hónapos gyerekünk meg sem ismerné az apját... Ha neki is sikerülne, hogy 2 hetente hétvégére itthon legyen akkor ezzel sem lenne olyan nagy problémám. Van msn és skype minden nap tudnánk beszélgetni, valahogy csak kibírnánk, már annyi mindenen keresztül mentünk szerintem ez is menne. Minden esetre úgy vagyok vele, hogy meg kell próbálni és majd kiderül, ha nem megy akkor még mindig hazajöhet és próbálhat itthon munkát vállalni.

2010. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó volt olvasni a válaszodat adott egy kis erőt! Köszi!
2010. nov. 11. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A férjem kamionos, nemzetközizik. 2 hetente jár haza. most várjuk a babánkat, nekem van egy lányom az elöző házasságomból. Egyáltalán nem elviselhetetlen. valamit valamiért. A barátnőm férje is kamionozik, 3 gyerekük van. A nagyobb már 12éves és azóta kamionozik a férje, 2 hetente jár haza hétvégére. Családiházban laknak ők is. A gyerekek tudják ki az apjuk és imádják. Nekik ez a természetes. Mindenük megvan. Barátnőm a 3 fiával tökéletesen eltud látni mindent, szerintem Neked sem lesz gond, megszokás kérdése!
2010. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!