Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj másnak, ha nekünk...

Miért baj másnak, ha nekünk ez a jó?

Figyelt kérdés

több mint 3 éve vagyunk együtt a párommal. Voltak kisebb nagyobb súrlódásaink, de ezt annak tudom be, hogy elég fiatalok voltunk mikor összejöttünk. De mára már annyira összecsiszolódtunk, hogy egy szép kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk. Bizalom, szeretet, közös tervek, nevetések, cikizések, segítség, nagy beszélgetések...minden. Persze néha veszekszünk, nem igaz hogy nem, de ezek is csak olyan apró dolgok miatt vannak (nem anyádp.csázós veszekedések:P)

Mostanában néhány ember (évfolyamtársak az egyetemen) rájöttek, hogy idén lesz a 4. éve hogy együtt vagyunk és azóta folyamatosan azzal jönnek, hogy olyanok vagyunk mint egy "házaspár". Tényleg kiegyensúlyozottan élünk és igaz elég rég együtt vagyunk a korunkhoz képest, de azért még nem savanyodtunk be. Azóta naponta kapok ilyen hülye beszólásokat, hogy "éljek" és hogy "minek ragadtam le". Én nem ragadtam le...és élek...és nem érzem nyominak magam azért mert együtt vagyunk...sőt boldog vagyok, hogy megtaláltam ilyen korán azt akivel tervezni tudok...minek kell fikázni emiatt?


2010. nov. 10. 20:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

21:59

köszönöm!

A barátaimmal nincs baj, imádnak minket és ők inkább "irigyek" jó értelemben. Sokszor mondják, hogy bár lenne egy hasonló jó kapcsolatuk.

Akik beszólogatnak azok csak ismerősök...csoporttársak...ilyesmi.

Köszönöm a válaszaitokat!

2010. nov. 10. 22:27
 12/13 anonim ***** válasza:
És téged miért érdekel a rosszakarók véleménye? Ne foglalkozz velük! Ha tudod, hogy neked ez így tökéletesen jó, akkor hagyd figyelmen kívül a véleményüket, ahogy én teszem. Végiggondolom a dolgot, ami olyan, ki is adom magamból, de már évek óta nem agyalok rajta sokáig. Nem más éli az életemet, hanem én, nem hagyhatom, hogy irányítsanak vagy befolyásoljanak nem megfelelő irányba, mert akkor nem vagyok szabad.
2010. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
23:35 igazad van. Köszi!
2010. nov. 11. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!