Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfinak játékboltból...

Felnőtt férfinak játékboltból mit?

Figyelt kérdés

Gondban vagyok a párom ajándékával karácsonyra, mert gyakorlatilag mindene megvan, amit szeretne, az meg legalább két vese ára lenne. :)

Viszont többször észrevettem, hogy ismerős gyerekeknél rákattan a játékokra, vagy nézegelődés céljából bekószál játékboltba. Konkrétan nem csorgatja semmire sem a nyálát, inkább játszik a kitett játékokkal. Ha esetleg jár erre hasonló gondolkodású férfi, kérem, segítsen ötlettel :) Távirányítós helikoptert már kapott, örült neki. Mondjuk azt azért kapta, mert nekem már volt és ő is szeretett volna....

Tudom, menjek óvodát rabolni...


2010. nov. 10. 19:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne makettet! Ez sokkal jobb, és olcsóbb is:


http://www.youtube.com/watch?v=gidumziw4JE&feature=related


Nekem jobban tetszene.Makettből, amelyik jól néz ki, nagyon drága.

2010. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem olcsó, de a férfiak a villanyvasutat is szeretik :)

És egy repülőmodellnek én is örülnék.

24/F

2010. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Valami babrálós,logikai dolgot vegyél neki szerintem...ördöglakat...stb amivel jól elvan,és nem is olyan hűdedrága...aki a youtube-os videót küldte,azt pl nagyon jó...( elmondaná,hogy hol lehet olyat venni?előre is köszi:D)

mondjuk most az én párom -box 360 at,és egy kinectet kap hozzá,mert teljesen rá van kattanva-_-" néha olyan gyerkes tud lenni:D

2010. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Youtube videós vagyok. A neve Neocube.Pár hely, ahol kapható:

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Van játékbolt felnőtteknek is.Alien figurák,predator,péntek 13 szereplők,Hannibal Lecter vagy az összes híres horror film szereplője miniben,zenekarok figurái.Lehet ott venni poénos dolgokat is.Én egy időben a lányoknak ott vettem plüss Alient:).
2010. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Uh, nagyon köszönöm a válaszokat!

A figurák nem érdeklik, illetve a puzzle sem (hm...magamnak lehet, hogy veszek egyet :)). Azért vagyok gondban, mert saját gyerek nincs, rokonságban is kevés, így teljesen lüke vagyok a játékokhoz.

Múltkor egy ismerősnél olyan játékkal játszott az ottani kisfiúval, ami egy mini-vizicsúzdához hasonlít, csak úgy kellett összerakni, hogy a fent beleejtett golyó ki tudjon alul gurulni - tulajdonképp egy emeletes csatorna. Szerelgetni kellett, de nem sokáig - egy 6 éves kisfiúé volt :)

Olyan játékra gondoltam (csak nem volt annyi eszem, hogy a kérdéshez is beírjam), ami ebbe a kategóriába sorolható, de nem un rá 5 perc után, mert nehezebb.

A makett már szóba került egyszer, de azt meg túl piszmogósnak tartja.... Szóval valami középnehéz, barkácsolós dolog kellene. (Igen, és egy toronyóra lánccal :))

2010. nov. 10. 21:26
 17/19 A kérdező kommentje:

Azért nem semmi, hogy az előző hsz-t nem tudtam elküldeni, mert ki kellett "piszmogós"-ra javítanom a "p.csölős" szót az automata káromkodáskereső miatt....

Király a rendszer :)

2010. nov. 10. 21:27
 18/19 anonim ***** válasza:

Olyan sakkészlet ahol a figurák feles poharak.

Összerakható maketet, 3d-s pazzul.

2010. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én 26. szülinapomra kaptam egy RC modellt Monster truck autót . [link] Bár nem vagyok gyerekes, de baromi szórakoztató, lehet vele ugratni, bárhol terepen elmegy, és lehet szerelgetni, később tuningolni stb. Gyárilag össze van szerelve, csak akkuját kell feltölteni. Én imádom. Azóta vettem helikoptert is de ez az autó a favorit:)
2010. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!