Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfinak játékboltból...

Felnőtt férfinak játékboltból mit?

Figyelt kérdés

Gondban vagyok a párom ajándékával karácsonyra, mert gyakorlatilag mindene megvan, amit szeretne, az meg legalább két vese ára lenne. :)

Viszont többször észrevettem, hogy ismerős gyerekeknél rákattan a játékokra, vagy nézegelődés céljából bekószál játékboltba. Konkrétan nem csorgatja semmire sem a nyálát, inkább játszik a kitett játékokkal. Ha esetleg jár erre hasonló gondolkodású férfi, kérem, segítsen ötlettel :) Távirányítós helikoptert már kapott, örült neki. Mondjuk azt azért kapta, mert nekem már volt és ő is szeretett volna....

Tudom, menjek óvodát rabolni...


2010. nov. 10. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen összerakós valamit vegyél neki, pl repülőgép, amivel sokat lehet szarakodni, és az felnőtteknek is való.
2010. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Pókerdoboz?? Összerekható burágo modell?

(Ez a két vese egy kicsit meredek!!)

2010. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem akármilyen komolyabb modell...
2010. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Valami makettet, repülőset vagy autót. Azzal sokáig el lehet bíbelődni...szerintem tuti örülne neki. :D
2010. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A Rubik-kockát ki tudja rakni?
2010. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elektromos darts?
2010. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a makettre!

De én egyszer vettem játékboltban gömb-puzzle-t az is szuper, és jól el lehet vele bíbelődni.

De ne nézz hülyének, ha megtehetitek (elég drága) én pl egy Stars Wars legot is vennék páromnak simán :)

2010. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
A férjem a stratégiai társasokért van oda, szerintem valami gondolkodtató fajtát vehetnél neki. Mindenesetre nézz szét a gemklub játékbolt honlapján vagy menj be hozzájuk, ez utóbbit azért is ajánlom, mert nagyon-nagyon segítőkészek, és ismerik az árult játékaikat. Biztos tudnának ajánlani valamit!
2010. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A makett nem rossz ötlet.Én is azt veszek a férjemnek
2010. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tényleg, stratégiai játék! A Sivatag fiai és a Catan is szuperek, 26 évesek vagyunk férjemmel és mindkettőt imádjuk, játékboltban vettem neki tavalyelőtt.
2010. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!