Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10. 000Ft-ból milyen ajándékot...

10. 000Ft-ból milyen ajándékot tudnék venni 6 tagú családomnak?

Figyelt kérdés
10.000Ft-ból milyen ajándékot tudnék venni 6 tagú családomnak?
2010. nov. 10. 18:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Anyukádnak parfüm - persze cs "csak" 3ezer

Nővérednek könyv - 2600Ft

A barátjának - bor 600 Ft

Apukádnak - bor v. pezsgő 600

Nagymamának - valami süteményes készlet/ha nála sütiztek:)/2500 Ft

Papának - ha cigizik azt, ha rejtvényt fejt, akkor egy ilyen gyüjtemény 700Ft

2010. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

a mamádnak (ha olyan) akkor csinálhathatsz esetleg egy olyan naptárat amiben az össez unokéja benne van esetleg a közös családi élmények az nem drága ésa spirálozás is csak 150-200 forint.

A papádnak pl. dezodor arcszesz ilyenek, de lehet valami régies, ilyen fa árustól valami karácsonya vásárban.

Anyudnak kozmetikai cikkek illetve parfümök.

Nővérednek ha akrsz akkor könyvet

Nővéred barátjáának pedig az egyik csoki...:D

vagy neki is is tusfürdőstb csomagot :D

és ki is hoztad :D

2010. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nőknek jó megoldás lehet, ha ékszert csinálsz. Tuti egyedi, tudják viselni, és hihetetlenül olcsó. Meg kell keresni a legolcsóbb gyöngyös boltot, én tavaly karácsonykor nagyon le voltam égve és minden lány gyöngyöt kapott - 2000 Ft-ból kihoztam 5 db-ot!

Pl. nagymamámnak ilyen csipkeszerű láncot fűztem, nagynénémnek fagyöngyökből készítettem, anyukámnak vettem 1-2 szép nagy gyöngyöt, az lett a "medál", amúgy meg sima gyöngysor, a húgomnak meg egy vonalkódot lakkoztam át és ilyen fiatalos, vicces dolog lett belőle. Mindenkinek a saját stílusa szerint csináltam, így örültek neki :)

2010. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
0%
Szerintem az a 10000 ft-odat fektesd be valami lenge és kirívó öltözék megvásárlására, majd állj ki este tíz óra fele a Népligetbe, ne utasítsd vissza az ott kapott ajánlatokat! Így akár egy hét alatt kereshetsz mondjuk 60ezret. Abból már bőkezűen tudsz ajándékozni másoknak..
2010. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nagymamámék velünk élnek.Így nem nála sütizünk :) Sajna a bor és a pezsgő alapból kivan lőve mivel kiskorú vagyok :)

Papám az sokat mászkál az erdőbe,kertészkedik ilyenek.

Rejtvényt fejteni nem szokott.Nővérem barátja szereti a spongabob-ot.Nagyon gáz,ha olyan ajándékot vennék neki?27-8 éves.

2010. nov. 10. 18:48
 16/19 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon vicces vagy.Lehet Te ezt csinálod,de én nem...

Ja és még nővérem barátja szereti a star treket,star wars-t.Esetleg olyasmi ajándékot vegyek neki?

2010. nov. 10. 18:49
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha a sógorjelölt gyermeteg lelkű, akkor persze, hogy vehetsz neki ilyen könyvet, DVD-t, kütyüt - hisz ennek fog örülni.

Az alkoholt csak mefvásárolja egy felnőtt ismerősöd, adni meg miért nem adhatsz? Én elfogadnék most egy üveg pezsgőt, ha a 10 éves fiam adná:)

A nagymama egy szép sálnak örülne?

A papa meg valami kerti kesztyűt,kerti szemüveget a permetezéshez, kertészeti szakkönyvet.

2010. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sálnak szerintem örülne :)

Papámnak is jók ezek az ötletek.Meg akkor az alkoholos is megoldom szerintem :)

2010. nov. 10. 19:44
 19/19 anonim ***** válasza:
Bögréket különleges teákkal (teázókból). Ha inkább kávéznak, akkor különleges kávét kávézóból.
2010. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!