Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10. 000Ft-ból milyen ajándékot...

10. 000Ft-ból milyen ajándékot tudnék venni 6 tagú családomnak?

Figyelt kérdés
10.000Ft-ból milyen ajándékot tudnék venni 6 tagú családomnak?
2010. nov. 10. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalos és jókedélyű a család, akkor egy közös ajándék, pl társasjáték. Nálunk nagyon bevált módszer, mindenki nagyokat szokott nevetni játék közben, szóval ezt tudom ajánlani :)
2010. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

hát ha gazdálkodsz akkor sokmindent. próbálj meg ugy gazdálkodni hogy pl.: a 3 éves hugodnak ne 4000-es swarowski fülbevalót vegyél hanem 1000ért egy barbie-t vagy valami ilyesmi (:


Pl. anyukádnak és aoudnak drágábbat és kor szerint illetve egyénisége szerint.

Ha elosztod köbö 1500 ft körül vehetsz nekik ajándékot ja és egy naptár a család képeivel sem rossz ötzlet :D

2010. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek a családtagok. Érdemes szétnézni a teszveszen, vagy a vaterán. Sok olcsó dolog van.
2010. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Ennyi pénzből egy hatalmas ajándékkosarat össze lehet állítani, sok édességgel, stb-vel, amiben mindenki megtalálja a fogához valót. De nekem is tetszik az előttem hozzászóló ötlete, a társasjáték, de ez csk akkor, ha olyan a család.
2010. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Karácsony környékén nagyon le vannak árazva a kozmetikai termékek, pl palmolive tusfürdő csomag 600ft-ért vettem anno az auchanban
2010. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A társasjáték sajnos kihúzva,mert nővérem már nem lakik velünk :S+ a barátja sem.Meg amúgy sem vagyunk az a társasjátékozós család...

Nekik kellene ajándék:Nővérem

Nővérem barátja

Mamám

Papám

Anyum

Apum

2010. nov. 10. 18:27
 7/19 A kérdező kommentje:
A kozmetika termék nem rossz ötlet,de nővéremnek inkább valami könyvet szeretnék.
2010. nov. 10. 18:28
 8/19 anonim ***** válasza:
Csináltass mindenkinek fényképes bögrét, amin a saját képük van (kicsit több mint 1500 FT/ fő, de több db esetén mindig engednek az árból).
2010. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
apukádnak és tatádnak vehetnél olyan csomagot amit pl a rossmannba árulnak 990 ft. van benne tusfürdő, dezodor meg ilyenek, szerintem én is olyat fogok venni. ezeket legalább elhasználják, mert vennél neki hasamra ütk egy kicsi szobrot mit csinál vele? azért ennek sztem jobban örülnek :)
2010. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A rossman-os csomag jó ötlet,de a bögrés se rossz :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!!!

2010. nov. 10. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!