Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "fordultak" el tőlem?

Miért "fordultak" el tőlem?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy suliban mindenkivel elvagyok, és nem csak én megyek oda valakihez, hanem úgyanúgy jönnek és beszélnek velem mások, de iskolán kivül nincs senki akit érdekelnék?
2010. nov. 10. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Bonyolult erre válaszolni. Nem tudom, hogy volt-e társaságod, akik elfordultak vagy a sulin kívül tán nem is volt?

Ha volt, de elfordultak, annak az is lehet az oka, hogy ők is suliba járnak, TE is , nincs időtök annyi egymásra. De próbálj szervezni valami bulit vagy kirándulást a régiekkel. Hátha bejön.

2010. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A régi barátokat értem, hogy nincs idejük, de mondjuk az osztálytársaimnak igen. És az hiányzik, hogy közülük írjon esetleg valaki msnen vagy valahol, hogy mi van velem. Mert amúgy engem is hívnak, ha mennek valahova többen, de sulin kívül ritkán beszélünk...
2010. nov. 10. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz rájuk te, hívod őket el valahova telefonon, fészbukon stb.?
2010. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
olyan mintha meglátták volna a kérdésemet, mert mostanában egyre többet beszélek velük sulin kivül is:D amúgy szoktam én irni, csak az se lehet, hogy mindig csak én irok..
2010. nov. 12. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy darabig kitartó vagy, keresni fognak azok, akiknek ez számít. Akinek meg nem, azért meg mindegy, akkor megmarad iskolai haverságnak.

Nekem szűnt már meg így barátság, hogy meguntam, hogy mindig csak én hívom. De akivel nem így volt, az meg megmaradt.

2010. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!