Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki vonzódás? Vagy hova...

Lelki vonzódás? Vagy hova soroljam ezt?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek 2 éve már,együtt is élünk 1,5 éve. Párommal nagyon jól kijövünk,mindent meg tudunk beszélni,szavam nem lehet rá,harmonikus az egész. Néha veszekszünk,olyankor nagyon,de nem tart sokáig. Itthon minden rendben van.


Ezt le kellett szögeznem,mielőtt a lényegbe belevágnék.

Van egy srác,akivel nagyon összehaverkodtunk. Furcsa az egész helyzet,így még nem voltam. Csak kétszer beszélgettünk,akkor egy egész estén át,de mindenről,amit el lehet képzelni. Ledöbbentem saját magamon,mert vannak dolgok,amikről nem szoktam beszélni(csak párommal),előtte ki mertem mondani.A múltról,a fájdalmakról,az életről.És vice versa.

Azóta ő jár eszemben. Nem értem saját magamat,hogyan nyílhattam meg ennyire,mikor mindig féltem az emberi kapcsolatoktól,mivel sok "barátom" hagyott szarban a múltban. A találkozás után csak ez jár a fejemben. Mintha egy kötelék jött volna létre. Ahogy abban a szituban magamra gondolok,sírhatnékom támad,annyi keserűséget szabadítottam fel,és annyira jól esett vele beszélgetni.

Barátaim egyébként nincsenek. Ismerkedésből hadilábon állok, nehezen fogadok be bárkit is a szívembe,de ha egyszer ez megtörténik,őt onnan ki nem szedem,ennyire ismerem már magam. De mindig átvernek. Párom egyébként szintén barátja az illetőnek.


Hova tegyem az egészet? Hogy verjem ki a fejemből?

Köszönöm ha válaszolsz.


2010. nov. 9. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz, csak tudd megtartani a határokat. Az érzéseknek nehéz parancsolni, sose tudhatod, mi alakulhat ki ebből. De rosszul semmiképp se érezd magad.
2010. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!