Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szereted ha párod...

Mennyire szereted ha párod testvére, annak családja sokat van nálatok?

Figyelt kérdés
igaz a párom lakása, de akkor is.
2010. nov. 9. 14:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

hát igen az évi 1-2 hét más.

nem minden napos szinten jönnek-mennek, naponta van amikor 3szor

2010. nov. 9. 15:26
 12/18 anonim ***** válasza:
16%

ma 15:21 vagyok

Amíg Magyarországon éltem a testvéreim naponta 2-3-szor is átjöttek,hiszen elég közel laktunk egymáshoz..Én nagyon bírtam ezeket dumás időket..Volt,hogy amíg vasaltam a ruhánkat a húgom megfőzött. A nővérem napi rendszerességgel beugrott hozzánk,és nálunk várta meg a férjét..Szép idők voltak.De mint írtam a távolság miatt ez már nincs meg.A húgom és a nővérem továbbra is összejárnak napi szinten..Én sajnos csak webkamerán keresztül vagy telefonon vagyok kapcsolatban velük..

Mi nagyon ragaszkodunk egymáshoz,talán azért is mert látjuk,hogy milyen gyorsan rohan az idő,és sokszor a temetésen döbben rá az ember,hogy nem sok időt foglalkozott a másikkal..(anyámnak 7 testvére van,és felnőtt korukban jóformán csak a temetésen döbbennek rá,hogy nincs többé a másik) Így mi mindig igyekszünk egymás életében részt venni..

2010. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

15:21!

igen a te testvéreidnek

de ha a párod rokonairól lenne szó!!!!?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mert itt arról van

2010. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát én másnak se örülnék, ha minden nap jönne. Legyen az barát, vagy akárki. Kell a magánélet, ne kelljen minden nap haptákban állnom a vendégeknek. A párom tesójával el vagyok, de mivel nem egy városban élünk, ritkán jön, és ez elég is. Az én tesómék is kb. havonta 2szer jönnek, 2szer mi megyünk, hétközben meg telefonon beszélünk. Pedig szeretünk velük lenni, de nem örülnénk ha minden nap ott ülnének!
2010. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hetente 1-2-szer simán jöhetnének... de évi 1-szer jönnek csak...
2010. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 15:43-nak

15.21-es vagyok.

A férjemnek csak 1 bátyja van.Ő vele is ugyanolyan jóba vagyunk,és nekik is nagyon örülünk amikor kijönnek.Ők ugyanúgy a család tagja mint az én testvéreim.Amikor otthon laktunk ők is rendszeresen jöttek amikor csak tudtak.Bár ők nem a szomszédban laktak,így többnyire hétvégén tudtunk összejárni..De én őket is kedvelem ,mert a férjem bátyja ugyanolyan vidám ember..Nem csak az én testvéreim fontosak,hanem a férjem testvére is..

2010. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%

15:43

A párod családja a tiéd is. Legalábbis így lenne jó.

Másrészt ha valaki napi szinten átjön, akkor miért kéne haptákba állni?

Hozzánk sokan jönnek, nem csak tesók, hanem barátok is, de úgy néz ki a dolog, hogy én nem akasztom meg az életem emiatt. Ha mosnom kell, berakom, teregetésnél adogathatja a csipeszeket, addig beszélgetünk. Ha mosogatok, beáll törölgetni, aki itt van. Ha főzök, segít krumplit hámozni.


Nem is értem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni.

2010. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen ám, de ha a munkád mellett kb. két óra lenne egy nap, amit a pároddal otthon tölthetsz, akkor nem biztos,hogy szeretnéd, ha minden este ott lenne valaki. Mi átlagban reggel 7-kor indulunk el otthonról és kb. este 6-7 körül érünk haza. Akkor még ott vannak a napi teendők, mosás, főzés, takarítás, örülök,ha este 9-10 körül egyáltalán leülni bírunk, nem hogy még minden este vendéget fogadni.

Sőt, én sem mennék mindennap a tesómékhoz. Tiszteletben tartanám,hogy fáradtak és amikor van egy kis idejük nem engem akarnak szórakoztatni!

2010. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!