Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szereted ha párod...

Mennyire szereted ha párod testvére, annak családja sokat van nálatok?

Figyelt kérdés
igaz a párom lakása, de akkor is.
2010. nov. 9. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Én örülnék neki, ha így lenne :(

Mi most a húgomékkal lakunk együtt, igaz, hogy félig-meddig albérletben.

Van még egy tesóm, ő nem lakik velünk, de gyakran találkozunk.

Arra neveltek minket kiskorunktól kezdve, hogy szeressük és segítsük egymást, és ez úgy tűnik, sikerült is.


A páromnak is van két testvére, hát nekem elég furcsa, ahogy ők vannak. Pl. az egyik testvér is keresett albérletet, mielőtt a húgomék ideköltöztek, de a párom nem akart a testvérével lakni.

Alig találkoznak, csak 2-3 havonta, pedig mind Budapesten élünk, lenne rá lehetőségünk.


Én a párom elég magányosnak látom, hiába vagyok itt én neki, az azért nem ugyanaz. Sokkal jobban örülnék, ha ő is szorosabb kapcsolatban lenne a testvéreivel, szívesen látnám őket.

Egy éve élünk a jelenlegi lakásunkban és eddig egyszer sem látogattak meg minket :(

2010. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ha minden nap jönnének, nem biztos hogy örülnél te is neki.

meg persze ha beleszólnának mindenbe,

2010. nov. 9. 14:53
 3/18 anonim válasza:
25%

én szeretem ha jönnek de ha bele szólnának nem engedném:)

mi is a párom házában lakunk....eddig nem szóltak bele semmibe

2010. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Én is és testvérem is úgy lettünk nevelve, hogy egymásra mindíg számíthassunk. Így nagyon szetem ha nálunk vannak. Hála az égnek barátnőjével is megszerettük egymást. Elfogadtuk olyannak egymást amilyen. Pedig eleinte sokat bosszankodtam miatta.

Fel kellene már fogni, hogy ha valakinek párja lesz, attól még a családja az családja marad, az anyja akkoris az anyja lesz, a testvére akkor is a testvére lesz. Annyira elítélem a "neki már új családja van". Dehogy van új családja, csak bővült a család, átcserélődnek/megváltoznak a szerepek.

Miért van az, hogy általában egy kapcsolatban a nőnek van probémája a párja családjával?

2010. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
53%
Hidd el ha gyakran ott lennének megunnád ,nem egészséges
2010. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Nézd, ha beleszólnak, akkor az elején(!) le kell állítani őket. De amúgy hidd el, sokkal jobb ez a helyzet.
2010. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Egy időben nálunk is sokat volt a sógornőm és a gyereknevelés terén mindenbe belekotyogott.A többiről nem is beszélve.Jelenleg mivel nem az a nézetem mint nekik,szerinte nem vagyok jó anya,jobb lenne a gyerekemnek nélkülem a bölcsiben. A szüleimet is elkezdte sározni.Ez egy éve lesz karácsonykor.Egy köpésre laknak, 1 éve nem voltam náluk.
2010. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Mi az én és édesapám tulajdonában levő házban lakunk. Velünk lakik az én testvérem és a párom testvére is, aki ha nem adnánk neki fedelet, akkor az utcán lakna, mert a saját apja kidobta.... Én elviselem, de már csak egy ideig, mert nem dolgozik és pénzt nem ad haza 35 éves létére.
2010. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha ott vannak, persze alig várom, hogy elmenjenek:) Szerencsére szülinapokon és karácsonykor jövünk össze. Amúgy tényleg szeretem őket de mindenkinek meg van a saját otthona, dolga és nem hiányzik, hogy arra essek haza, hogy ott kuporodnak nálunk.Ettől függetlenül kedvelem és szeretem őket!
2010. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Mi is úgy lettünk nevelve,hogy a testvéri kötelék nagyon szoros.Én nagyon örülnék neki ha minden nap találkozhatnánk,de sajnos a nagy távolság miatt lehetetlen.Így annak is nagyon örülők ha évente egyszer 1-2 hétre eljönnek hozzánk. Ilyenkor azt se tudom,hogy kényeztessem őket..Ha mi hazamegyünk a legjobb vendéglátásban részesülünk a testvéreim által....
2010. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!