Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyukámmal?

Mit tegyek anyukámmal?

Figyelt kérdés
Bulémiás.Nem lehet beszélni vele.Feszült.Ok nélkül ordibál mindenért.Ma fogta magát s csak úgy lelépett,h többet nem látjuk s este jött vissza.Félek segítségre lenne szüksége.Nme tudom mit tegyek.Én vagyok a angyob gyermek 16 éves.Apukám nem nagoyn van itthon mert dolgozik.Anyukám is mert cégje van de nem jövedelmez.Mit tudnék tenni,h normálisabb légkör legyen???
2010. nov. 7. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a feszültség oka? Anyagi probléma?
2010. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bulimia egy pszichiátriai kórkép, anyukádnak ebből adódóan pszichiáterre van szüksége. Biztos bulimia? Ez sokkal inkább tini betegség, mint felnőtt nőké. Nem a munkahelyi stressz miatt hány?
2010. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Manapság nagyon sokan élnek így, az őrület határán. Talán valami katarzis segítene. Valami szörnyű nagy betegség, baleset, vagy olyasmi, ami nagyon megrázó lenne nekik (apukád is bajban van szerintem, ha nem veszi észre, mi zajlik a házban). Pl. tűnj el a tesóddal valami rokonnál, írjátok meg, hogy elbújdostatok, mert nem bírjátok tovább, és ne menjetek haza vagy 3 hónapig. Persze a kockázat nagy, az eredmény bizonytalan. Mást is kitalálhattok, vagy várjatok, míg az Élet hoz valami apokalipsziost.
2010. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy sima ideg kimerultseg is lehet, mivel Te nem tudhatod azt, hogy igazabol mennyi lelki problemaja lehet meg a Mamadnak.

Most itt konnyu Nekunk azt irogatni, hogy ezt igy nem lehet, de igen lehet, miert ne lehetne, rosszul megy a ceg,veszelyben a megelhetes, aztan ott van a htb-i teendok es a csalad, s ki tudja, hogy a Ferj pl. miert nem tud ezekrol, mert ez is eleg furcsa, mivel tudnia kellene arrol, hogy mi tortenik az otthonaban, mivel O lenne a csaladfo!

Hagyjatok a mamatokat egyedul, probaljatok mindenben a segitsegere lenni, es csak szeressetek es tisztelettel beszeljetek Vele, mivel nem tudhatjatok, hogy igazabol mennyi problemaja lehet, de az biztos, hogy nagyon faradt.

Otthon is amiben tudtok segitsetek, es Ti ne kezdemennyezetek beszelgetest, mivel tobb mint valoszinu, hogy a csendre a nyugalomra vagyik.

Lepjetek meg pl. egy takaritas, egy mosogatas, vagy barmivel, hogy erezze azt, hogy Ti is egyutt ereztek Vele!

Akkor talan bekovetkezik a valtozas es elgondolkozik!

2010. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
apukám egész nap dolgozik.ma ő is észrevette.eddig is szokott veszekedni de csak sima veszekedésnek néz ki.engem hibáztat azért is mert a hugom(13) elzüllött.
2010. nov. 7. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos vagy a suli doki biztos tud ajálani egy orvost, nyiltan beszéljetek otthon a próblémáról mert össze kell fognotok hogy orvoshoz tudjátok vinni.
2010. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!