Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, menjek el?

Mit csináljak, menjek el?

Figyelt kérdés
Azt mondta nincs szüksége rám mert egy nagy senki vagyok,a világ szégyene,meg mindennek elhordott ami eszébe jutott,már csak azon csodálkoztam hogy nem csapott le valamivel...
2010. nov. 7. 11:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A rózaszín fal gáz főleg 15 évesnek nem csecsemő...Én a rózsaszint utálom végtelenül b*zis és csecsemős...Amúgy akit szeretek azt ismrem tudom mivel okznék örömet pl párom nak nem főzők gombásat,mert gyűlőli,de tudom,és nem várom el hogy hallelujjázon azért amit nem szeret...Az igazság hogy a szülők nem ismerik a saját gyerkük izlését,gondolatait.lelkét,mert a gyereküket se ismerik csak szobát kaját biztosítanak nekik...
2010. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Jaj, ha nekem csak ilyet mondtak volna!

A szülők is emberek, mondanak hülyeséget. Azmás, hogy szerintem rendelkezniük kellene valamennyi önuralommal, de ha te ezért világgá készülsz menni, mit mondjon egy olyan gyermek, akit ver az anyja?

2010. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!