Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, menjek el?

Mit csináljak, menjek el?

Figyelt kérdés
Azt mondta nincs szüksége rám mert egy nagy senki vagyok,a világ szégyene,meg mindennek elhordott ami eszébe jutott,már csak azon csodálkoztam hogy nem csapott le valamivel...
2010. nov. 7. 11:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Most rózsaszín fal,aztán továbbtanulás,aztán párkapcsolat,most kéne sarkadrá állni és önnálósodni,hogyía nekem nem kell rózsaszin mert én zöldet szeretnék...kommunikáció...Mert jó uton haladsz hogy anyuci rágja a szádba heyetted az életet...
2010. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
épp ez volt a baj hogy megmondtam mit szeretnék
2010. nov. 7. 12:08
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
És volna hová menned? (Nagyszülő, elvált apa, nagytestvér, kollégium?) És neked volna kedved elköltözni anyádtól?
2010. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
13%
szerintem meg tanulnod kellett volna arra a töri dogára!
2010. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
A fal színe miatt összeveszni, elköltözni??? De jó hogy néhány családban ez a legnagyobb probléma!
2010. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nagyon szívesen elmennék de sajnos nincs hova,lehet hogy jót tenne ha elmennék sétálni egy jó nagyot
2010. nov. 7. 12:16
 17/22 anonim ***** válasza:
rózsaszin fal miatt,ugyan ürügy te más miatt mennél ugye?
2010. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! Irány a séta! Ma még úgyis jó idő van!
2010. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Anyukád kicsit berágott rád, mondott dühében ezt azt, nem kell véresen komolyan venni. Anyagilag hogy álltok? Lehet, hogy miközben a szüleid azon paráznak, hogy a rezsit és a kaját ki tudják fizetni, örömet akartak neked szerezni a szerintük lányos színű fallal, te meg halleluja helyett kifogásolod.

Világgá azért még nem kell menni!

2010. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

egy picit megnyugszom és megyek is köszönöm a válaszokat :)

anyagilag jól állunk nem is ezzel van a gond,hanem hogy nem azt akartam mint anyukám

2010. nov. 7. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!