Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Lehet jó...

Mit gondoltok erről? Lehet jó vége? Lent

Figyelt kérdés
Egy pár, akik fél éve vannak együtt, bejelentik, h babájuk lesz. A lány 34, a fiú 29.
2010. nov. 6. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem , de az élet majd úgyis eldönti

Fél éves kapcsolatra biztosan nem szülnék, bár az is igaz, hogy sok embernek a több éves kapcsolata is megsínyli mert nehéz időszak következik

Persze egyben a legboldogabb is.

2010. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, fél éves kapcsolatban már 3 hónapos terhes a nő!
2010. nov. 6. 19:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne jó vége? Van aki 1 hét után eljegyzést és esküvőt rendez és boldogan élnek örökké :) Ugyanannyi esélyük van a boldog életre mint annak, aki évekig jegyben jár, vagy épp vár pár évet a gyermekvállalással.
2010. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem a bejelentésnek lehet jó vége. a továbbiaknak nem.

mostohatestvérem pl. most éjjel nappal dolgozik, a 4éves gyereke nagyanyám nyakában állandóan, mert a párja 1 év kapcsolat, és 2 hónap gyereknevelés után megunta az egészet, és lelépett egy fiatalabb csajjal. kicsit felelősségteljesebbnek kéne lenni ilyen "öregen"

2010. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok, hú ez nagyo durva. Nem akarok okoskodni, de mivel a nő már 34 nem lehet, hogy direkt esett teherbe? Nekem már volt ilyen az ismerettségi körömben, csúnya vége is lett, 3 hónapos viszonyban volt. A gyereket az apa nem látta kb. 2 éves koráig.

Nőknél persze a biológiai óra már ketyeg 30 fele, sőt 34 már eléggé "érett" kor a szülésre

2010. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagy bátorságra vall 6 hónapos kapcsolat után babát válalni én nem tenném. A korkülömbség meg nem számít pl az én édesanyám és a 2-dik férje közt 7 év van és itt is anyu az idősebb.De egyébként szerintem mindentől függetlenűl igen is elsülhet jól a dolog
2010. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet jó és rossz is. Én ismerek egy párt, akiknél 1 hónapos! kapcsolat után lett terhes a lány. Mivel szerették egymást, a kezdeti ijedtségen túllépve örültek a babának. Összeköltöztek és boldogan nevelik gyermeküket.
2010. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ő korukban már ne válogassanak...
2010. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
4. válaszolóval értek egyet, szerintem is gyanús, h véletlenül kimaradt a gyógyszer, szegény srác meg csak nézett.. Unokatesóm amúgy :S Nem gondoltam volna róla, h belesétál egy ilyen dologba szegényem :(
2010. nov. 6. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja hogy ilyen módon esett teherbe? Akkor visszavonom és igazat adok a többieknek. Azt hittem tervezett gyerekről van szó.
2010. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!