Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vitt vegyek a 17éves bátyám...

Vitt vegyek a 17éves bátyám névnapjára?

Figyelt kérdés
14/L
2010. nov. 6. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:
*Mit
2010. nov. 6. 13:56
 2/9 anonim ***** válasza:
olyat ami érdekli meg 3 puszit :D és kész is
2010. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
barackos-kekszes boci csoki és 3 puszi, igaza van az előzőnek :)
2010. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kulcstartó vagy plüss a kisebbik fajtából. És írjál valami szép verset is hozzá. Csak ez jutott az eszembe. Remélem tudtam segíteni!
2010. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyit tudsz rá szánni? 500-2000 ft-ig? Bár látom, hogy 14 évesen a zsebpénzedből kell, hogy kigazdálkodd, de azt is fontos lenne tudni, hogy a családotokban mennyire tartjátok a névnap ünnepélyességét? Nálunk inkább a születésnapok azok, amit családi - szülők,nagyszülők, testvérek - ebéddel, vacsorával+ajándékozással megtartjuk. A névnapon felköszöntjük egymást és egy kis aprósággal (max.1000 ft) kedveskedünk, ami lehet olyan csoki, amit szeret az illető, egy régen kinézett mobiltelefon tartó, vagy akár az a dezodor, amit használ az ünnepelt.
2010. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, de ez még lemaradt. Pont most vettem Károly névnapra 19 évesnek egy teddy macis kulcstartót, aminek van egy kötött kis mellénye és rá van hímezve a Károly név. 790.- volt!
2010. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább "hasznos" dolgot vegyél neki, ilyen macis kulcstartónak és társainak szerintem nem örülne annyira...

Figyelj, 17 éves fiú... mi érdekli?

1. Szex

2. Alkohol, bulizás.


Nem viccből mondom, de ha úgy oda tudod adni neki az ajándékot, hogy a szüleitek nem látják, én inkább vennék neki (ha van barátnője) egy doboz óvszert, és egy üveg jobb minőségű bort (bár ezt nem biztos, hogy rejtegetni kell a szüleitek előtt, nem tudom, mennyire toleránsak ilyen téren). Plusz mellé egy tábla csokit alibinek. :)

18/L.

2010. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hétfőn fog vezetni vizsgára menni... de szerintem elég neki 2db epres milka csoki xD
2010. nov. 6. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Szex, alkohol, bulizás??? Lehet, hogy a 18/L magából indult ki, de jól döntöttél, ha az epres milkát szereti, akkor jobban fog neki örülni, mint az óvszernek. Azt oldja meg ő, vagy vegyenek neki a haverok brahiból.
2010. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!