Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc idézetetek?...

Melyik a kedvenc idézetetek? (barátságról)

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"LEgjobb barát az, aki ha megölsz egy embert, azt kérdezi, ásót hozzak vagy lapátot?"

"Mindig a barátom leszel: túl sokat tudsz"

2010. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátságot a nagy sikerek ugyanúgy próbára teszik, mint a nagy kudarcok.

Rácz Zsuzsa

2010. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ellenségből is lehet barát.
2010. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki barátot talál, kincset talál.


- Micimackó! Mi van, ha egyszer elkövetkezik egy olyan nap, amikor el kell válnunk?

- Ha együtt válhatunk el, akkor semmi kifogásom ellene.


Az igazi barát az, aki alaposan ismer, de ennek ellenére is szeret.

2010. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

23:29-es vagyok. Ez egy kicsit hosszú,de nekem tetszik.


***

"A világ tele van valószínűtlen barátságokkal. Különös párosításokkal, amik a felületes szemlélőnek tökéletesen értelmetlennek tűnnek. De ha közelebbről szemügyre vesszük őket, rájöhetünk, mi kovácsolja egybe ezeket a szövetségeket. Hiszen a közös cél még a halálos ellenségeket is összehozhatja. Mind úgy jön létre, hogy még az egyik ember szükséget szenved, addig a másik kész segítőkezet nyújtani. Mikor ilyen kedvességgel találkozunk végre képesek vagyunk becsülni azokat, akiket korábban leírtunk. Mielőtt észbe kapnánk, a szövetség megköttetik.Tekintet nélkül arra, hogy másik megértik-e. Igen, valószínűtlen barátságok szövődnek nap mint nap. Senki se tudja ezt jobban, mint a magányosok. Sőt, mi több ők épp erre számítanak."

2010. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Amikor reggel felébredek, úgy érzem, valami hiányzik. Tudom, hogy valami nincs rendben, de kell hozzá egy kis idő, míg rájövök, mi is az..., aztán eszembe jut. A legjobb barátom - elment. Az egyetlen barátom. Hülye voltam, hogy egyetlen emberre összpontosítottam minden ragaszkodásom. Most meg iszom a levét." Nekem ez az egyik kedvencem,bár kissé fájó,de szép emlékeket idéz bennem. Volt egy Lilla nevű barátnőm,rengeteg időt együtt töltöttünk hosszú éveken(már 10 éves korunktól) át,aztán ő férjhez ment,családot alapított és elköltöztek Ausztriába,mivel a férje egy osztrák vállalkozó. Eleinte tartottuk a kapcsolatot msn-en és emailbe,de ez idővel abbamaradt. Nagyon hiányzik...

N/25

2010. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
édes Drága Jenny-m :D én mindig ezt szoktam mondani a lány barátomnak
2010. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!