Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan érhetném...

Mit csináljak? Hogyan érhetném el? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 3hete.És anyáék sajnos még nem akarják hozzánk beengedni.Mert azt mondták hogy még korai:(Mit tehetnék hogy elérjem hogy bejöhessen a barátom?És mit mondjak nekik?
2010. nov. 5. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj pár hónapot!
2010. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
mondd meg nekik hogy végre szeretsz valakit,és ha jót akarnak neked akkor mrg kéne érteniük.mitasd be nekik ez után a srácot,bizonyítsd be h tényleg jófej és vigyáz rád.
2010. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
uff bocsi a helyesírási hibákért x)
2010. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akarják beengedni??? Miért talán halálos vírust terjeszt? Vagy a barátnőidet, osztálytársaidat sem engedik be? És hány éves vagy? Volt már barátod?
2010. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)Nem terjeszt vírust xD Csak azt mondták még korai és amugy igen volt már barátom és 15 vagyok:)És a barátnőimet beengedik.
2010. nov. 5. 19:12
 7/9 A kérdező kommentje:
ui 15
2010. nov. 5. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 15 éves,és én sem igazán nézném jó szemmel,ha a fiúka ide járna,nem fiúzós a lányom,de a szüleidnek szerintem igaza van,várjál egy kicsit,tényleg még korai.
2010. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Butaság. A fiú nem akar ott aludni, csak beszélgetnének, vagy - uram, bocsáss -, csókolóznának. Én sem repestem az örömtől, amikor a lányaim először hoztak haza fiút, de legalább szem előtt voltak. Egyik sem lett ettől az engedélytől "feslett" életű, komoly párkapcsolatban, házasságban élnek.
2010. nov. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!